Sevdiğim kız ona hediye aldığım formayı kabul etmedi?

Sevdiğim kız ona hediye aldığım formayı kabul etmedi arkadaslar. Kizla 18 gundur konusuyoruz bulusuyoruz surekli. Bana o gun forman var mi diyince hayir hic olmadi demesi beni cok uzdu. Ben de ertesi gun ona besiktas formasi aldim kartal yuvasindan fakat kiz cok pahali oldugunu soyleyerek istemedi emrivaki yaptigimi belirtti. Ama icimden gelmisti ne olursa olsun kendime bile forma almiyordum gittim o gun ona aldim. Iade etmemi soyledi bende hayir dedim. Sonra cekip gidiyordum gorusuruz dedim boyle surati asık gitme dedi ben her seye ragmen gittim cunku o kadar israr etmeme ragmen kabul etmedi formayi. Bu durumda ne yapmam gerekir?

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• ne tatlisin be. Bazi gururlu kizlar boyle birtakim hediyeleri kabul etmez, altta kalmamak icin. Formayi kabul ettir, bugun ben yarin sen diye

0|0
    0|0
    • Evet bugun ben yarin sen dedim hatta oyle seyler demistim yuzyuzeyken , sinirlenmis biraz galiba. Ben nasil yaklasicam yaklasik 4 saattir mesaj atmiyor banada ben de yazmadim

• bilmem ki ya, gururunu incitttiysem ozur dilerim, kiz arkadasima forma almak istemistim suc mu falan diye bos yap

En İyi Erkek Görüşü

• Bence büyütmene gerek yok gurur yapmış ama gene ısrarla kabul ettirebilirsin bir daha konuşmam de klasik laflar bence inandırıcı olur?

0|0
    0|0
    • Kardesim klasik laflar da inandiricilik yapmiyor kiz biraz inat zaten kiza acilamadim daha her seyin farkinda ama bilmiyorum mesaj bekliyorum kizdan

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

71
  • Bence kızın yaptığı çok güzel bir şey yani paragöz ve maddiyatçı değil seni sömürmemiş aksine bundan kaçmış ama ona uygun bir dille anlatırsan hediyeni kabul eder bence

0|0
    0|0
  • Kız biraz salakça davranmış ve seni kırmışda biraz sankim sonucta sen onu dusunerek almişsin

0|0
    0|0
  • 18 gündür konuştuğun kişiye nasıl sevdiğim kız diyorsun?

0|0
    0|0
  • Böyle kız bulmussun daha ne istiyorsun kıymetini bil kacirma

0|0
    0|0
    • Kıymetini biliyorum zaten o insallah kacmaz

• Kız aslında gurur yapmış :)

0|0
    0|0
    • Evet peki nasil kabul ettircem yaklasik 4 saattir konusmuyrouz mesaj atmadi ben de atmak istemiyorum onun dusunup atmasini istiyorum

• Sevmiyorsa bir insan neden bu kadar ilgi gosterir surekli başbaşa buluşur

• İlgin hoşuna gidiyodur

• Bana gelse odama asarım o formayı :D

0|0
    0|0
  • Aa cok kotu

0|0
    0|0
  • Gurur yapmış

0|0
    0|0

Benzer Benceler