Kızlar, staj yerinde bir kızdan hoşlanıyorum?

siemens te staja başlarken sözleşme dolduruyorduk yanıma bı kız vardı bana sorular sordu muhabbet ettik falan baya ilgilendi benle staj başladı sonra o ofiste ben üretim yerindeyım pek muhabbet edemıyorum sosyal hesabıda yok sabah staja gelırken servısten ınerken gırıste goruyorum oglen yemekhanede aksam servıse gıderken ayrı servislerdeyiz kız benı gorunce sureklı gulumsuyo ama yanına cok kız oluyo gıdıp konusamıyorum veya yemekte hep kız arkadasları oluyor masasında oturamıyorum cokta hoşlanıyorum ne yapmalıyım sizce yardımcı olunn

0|0
2

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza de ki "ilk görüşte aşka inanır mısın yoksa şu kapıdan tekrar çıkıp gireyim mi? " kız şok kız iptal olur beyin fonksiyonları çalışmaz ve ne desen evet der o an kafa karışıklılığıyla. Adını sor telefonunu sor

0|0
    0|0
    • Ahaha denerim saol baska taktik var mı biraz daha samimi olan

• Kız bir masada oturuyosa kızın oturduğu yerlerde falan bişey arıyomuş gibi yap kız sorar tabi "pardon bişey mi arıyodunuz? "
      Ve sen cevabı yapıştır "he tanışmak için bahane arıyodum ya :D" bu nasıl

• Kardes yemekhane kocaman kiz inatla en arkaya gidiyo ama senin icin denicem o degil kocaman Siemens tede bir suru calisan var kalabalik baya

En İyi Kız Görüşü

• Kiz dedigin erkekten küçük olur zaten ona takilma hic. Yemekteyken kimse gormeden goz kirp kiza baktin gulumsuyor tamamdir telefon isareti yap kagida bir seye yaz numaranı ver eline yanindan gecerken

0|0
    0|0
    • Kardes kiz beni görünce gulumsuyor zaten de simdi telefon numarasini verdim dönmesse yuzune bakamam direk telefon numarasi abarti olmazmi

• Bu iş taktikle olmaz kiz senden hoslaniyorsa zaten alir yurursunuz ama hoslanmiyorsa zor. Cunku o kadar gulumseme falan bosuna olmus olur taktik bile kurtarmaz

• Benle konusan ilk o muhabbet eden sorular soran falan biseycik vardir illaki dimi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kızın küçük olması sorun değil. cesaretlen git konuş. zaten sen yanına gidince o da senin yanına gelecektir emin ol. denemekten zarar gelmez. kaybedeceğin bir şey yok. hayırlısı buysa zaten çıkarsınız yani :D

0|0
    0|0
    • Ya 1 kiz olunca yaninda gidiyorum ama 4 tane olunca heycanlaniyorum hepsi bana bakiyo ben bir kiz bakiyorum 😄

• git yanına iş çıkışı yemek yiyelim mi vs de evet derse konuşursunuz yani :)

• Ahahaha sen dediklerimi okumuyon heralde he desin her yere gotururum de iste cok kalabalik oluyo ben bahcede tek veya 2 kisi iken yakalamam lazim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...