3. buluşma için ben mi teklif ediyim yoksa yine o mu teklif etsin?

Flört ettiğim bir çocuk var. 2 kez buluştuk. Mesajlaşıyoruz aramız iyi 3. buluşma için daha bir şey demedi öncekilerde o demişti buluşalım diye. Sizce napmalıyım? Bir erkeğe buluşalım da diyemem çok utangacım ama bu sefer benden mi bekliyo acaba diye düşündüm

• O teklif etsin
    A seç
  • Sen teklif et
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar çocuk benim utangaç ve çekingen olduğumunda farkında
Çocukla şu an konuşmuyoruz aramız soğudu. Bende ondan soğudum sanırım yeni birini buldu.
Erkeklere güven olmıcağını bir kere daha anladım ve artık hiçbiri naz vs çekmiyor

0|0
1023

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Her şey karşılıklı demeyi biliyorsunuz. Niye böyle olunca çekiniyorsunuz acaba.
    Çocuk sürekli kendi istiyor. Senin buluşmak istemediğini düşünüyordur.
    İnşallah başkasına kaptırırsın :D

1|1
    0|0
    • İllk buluşmayı sayma :) Onu tabiki de erkeğin demesi gerekiyo :)
      İstemesem konusmam ki onunla

• Senin için fark etmez ama sen teklif edersen karşındaki çocuğa ve içinde bulunduğunuz duruma olumlu yansıyacaktır. Flörtten daha ciddi seviyeye daha rahat geçebilirsiniz böylece

1|0
    0|0
  • bokunu çıkardınız iyice kızlar, iki defa teklifte bulunmuş hep omu teklif etsin birazda sen teklifte bulunda kıymeti olduğunu bilsin.

1|0
    0|0
    • 3. yüde teklif etsin nolur yani.. Bı kız olarak buluşalım demek bana garip geliyo ki çekingen ve utangaç birisiyim

• ya bırak bu ayakları ben olsam etmezdim.

• Hoşlansan bile etmezdin yani..

• arkadasım eleman asık degıl anlasılan sana. ben onun yerınde olsaydım senınle konusmak ıcın sabırsızlanırdım gormek bulusmak ısterdım bu teklıflerı ben yapardım. tabıkıde buna karsılıkta beklerdım senınde gormek ıstemen konusmak ıstemen karsı tarafında hosuna gıdecektır. sana asık olan kısı senı gormek ıcın o zamanı iple çekmeli.. artık ınsanlar doymus ya bayanlarımız gercekten cok hos cok guzeller erkekler daha da bakımlı. o bu su derken aslında askı yasamıyoruz kı cınsellıkten ıbaret olmusuz farkında degılız.

1|0
    0|0
    • Evet sadece hoşlandığını söylemişti aşık değil zaten 2 haftada nasıl aşık olabilirsin ki zaten birini?
      Ben konuşuyordum ama birkaç konu hakkında tartıştık ben ona trip attım o bana derken aramıza soğuma oldu ve bu sıradada boş durmadı karşı taraf :)
      Aynen artık kimse kimsenin nazını çekemiyor e piyasada kız çok kucağına atlıcak o da haklı

• Peki Halim öğrendim adını da tekrar m. o bnde :)

• memnun kalmak demek tanısmak eylemını gerceklestıgı anlamına gelır ıkı ınsan tarafından ve daha cok gorsel olarak. sen gordun ben goremedım senı buna memnun olmak zorunda kaldım ;):D

• sen ediceksin tabi, cocuk sevgisini belli etmiş, eğer sen karşlık vermezsen soğuyacaktır senden.

0|1
    0|0
  • Siz kızlar hep bu yüzden kaybediyorsunuz. Artık bir zahmet sen teklif et

0|1
    0|0
    • Çekingen ve utangaç oldugumuz için mi?
      O teklif etse iyiydi ya..

• Evet yine de saol

• Rica ederim

• Umut verip bagladıysan
    sonunu getirmelisin.
    sen bahane uydurup çagır.
    insanın duyguları ile oynama.
    eğer istemiyorsanda yavaş yavaş uzaklaş.

0|0
    0|0
    • Ne yazdın 2 dk ya pes :D
      Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz sadece benden hoşlandıgını söyledi. Duygularımla oynadıgım falan da yok ayrıca :)

• Zaten herşey ilk başta olur.

• Valla ilk iki adımı ben attıysam üçüncüsünü hatundan beklerim hoşlanıyorsan sende belli et. sesi çıkmazsa istemiyor diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Naz çekeriz, son güncellemene istinaden yazıyorum bunu. Ama çok naz da aşık usandırır. Erkekleri genelleme.

0|0
    0|0
    • Severseniz sadece heralde? Fazla da yapmadım aslında işte piyasada kız çok kucağına atlıcak benle vakit kaybetmek istemedi arkadaş

• Sevmeye başlamış ve ilgi duyuyorsam naz çekmesini gözardı ederim ama dozajı var onunda ;)

• En mantıklısı :)

• Adam iki kere davet etmiş... O da sendne bekliyordur artık... Gönlü varsa çağırır diye düşünüyordur... Sen davet etmelisin

0|0
    0|0
    • Diyosun.. Nasıl dicem hiç bilmiyorum ki ya ben yine o desin istiyorum

• Yarın akşam üstü naapıyorsun falan diyecksin... Sonra da çay kahve bişiler içelimmi diyeceksin.. bu kadar basit...

• Ben ben? Konu ben olunca hiç o kadar basit olmuyo malesef :( O teklif etse ne güzel olur..

• Bırak utanacak ne var ediver herşeyi devletten bekleme

0|0
    0|0
    • Benim de yapim boyle malesef ki. s

• O demezse derim artik. Dogru olum yok

• Yani

• Erkek isterse 3. yede teklif.. eder büyük ihtimalle parası yoktur üstüne gidip iyice kaçırırsın rahat bırak öz güvenini kırma...
    birde hatunlar kendilerini hesabı ödeyen erkeğin yerine koyun, mesela bir buluşmada neler yiyiyor ve içiyorsunuz tüm bunların bedeli tutarı toplamda tek bir buluşmada erkeğin cebinden çıkan ücret ne kadardır hiç düşündünüzmü..
    benim eski çıktığım her allahın akşamı buluşalım diye ısrar ediyordu bir gün bir baktım aldığım maasşın tamamını bir haftada tüketmişim, bir buluşmada en az 3 farklı mekana gidiyorduk her gidilen yerde birşeyler yenip içilirse 7 tl kahve desek pizza, pasta ya da farklı bir şey yeseniz tek bir mekandan 40 50 tl ye çıkılır... konu para olabilir bide böyle düşün bence.

0|0
    0|0
    • Para sıkıntısı olan biri değil ya parası bol yani.
      Hem bizim 3 kafe değiştirecek vaktimiz olmadı 1 kafeye gidiyoruz bişey içiyoruz sadece pahalı bişeyde içmicem zaten bu sefer ben ödücemm

• bence sen teklif etmelisin artık 2 kere etmiş çocuk :)

0|0
    0|0
    • 3. yüde o etse nolur sanki ya :) İş başa düştü yani.

• ya bırak ne bahanesi teklif etseydin ölmezdin şimdi hep aklında kalıcak keşke teklif etseydim diye beynini kemirecen hep :)

• yoo iyiki etmemişim diyorum öyle kişiksiz bir insana :D

• o teklif etsin

1|0
    0|0
  • Cok mu onemli kimin teklif ettigi

1|0
    0|0
    • Evet o teklif etse daha mutlu olucam hem ben sevgilim olsa bile çok zor diyen biriyim :(
      Peki sen? Böyle bir durumda napardın? Genelde sen mi tekif ediyosun karşı taraf mı?

• Yani atiyorum starbuckstan bir sohbette lattesini severim ne zamandir icmedim gibi anladin?

• Anladım teşekkürler

• hazır börek var, börek yenmi?

1|0
    0|0
  • sevyosan et

0|1
    0|0
  • Sen teklif et.

0|0
    0|0
  • Artık senin teklif etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Güncellemeyi okumadın sanırım :)

• Yok kalsın istemiyorum

• Tamam

• Sen konuyu oraya getr o teklif etsin kudrma :)

0|0
    0|0
    • Kudurma derken?:)

• sadece 3 -5 arkaşaım var

• Az olsun iyi olsun

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunda utanılacak uzatılacak bişi yok. Dışarı çıktığında rahat bir şekilde, hadi işin yoksa gelsene yanıma, bir çay içeriz de. Ya da yarın boşum hadi bana işin olmayacaksa eşlik et yaz.

1|0
    0|0
    • O anda diyemem anca hazırlanıyorum güzel olmam lazım :D Ama yarın işin yoksa diyebilirim belki onu.
      Ama o buluşalım dese daha iyi olmaz mı?

• Kasma bu kadar.

• Aaaa şunun yaptıgına bakk eee niye umut veriyor sana pislik

1|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum canım birde baktıgına o kadar düzgün duruyordu ki.. Ama haklı o da pıyasada kucagına atlıcak onu ugrastırmadan elde etçeği kızlar çok.. Benle vakit kaybetmek istemedi belli ki..

• Direkt buluşalım deme lafı oraya getir ona teklifi bırak.

1|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim bunu?

• Tamam canım teşekkür ederim dikkate alıcam

• Rica ederim.

• Sonuçta, artık ilk buluşma değil sende teklif edebilirsin..

1|0
    0|0
    • Ama sevgili değiliz henüz :(

• Bekliycem mecburen saol canım

• Ne demek, canım benim..

• valla her hafta sonu görüşmemizi ben ayarlardım ayarlarım çünkü önemli olan benim uygun olup olmayacağım.

0|0
    0|0
    • Ama senin sevgilindi sanırım?

• Ilk goruste ask demek ay nasil ozendim ya :) hadi ya hayirlisi buymus belki de

• hayır mı şermi bilmem ama bitti yani :D

• erkekten beklerim ben hep çünkü bir kere buluşma konusunu açıyorum olmuyor o zaman o ayarlasın diye bırakıyorum

1|0
    0|0
  • Sennnn

0|0
    0|0
  • Sen teklif et

0|0
    0|0
  • O teklif etsin

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın kızım sen? Madem utangaçsın buluşmaya çağramıyorsun nasıl flört ediyosun? nasıl sevgili oluyosun? Sevgili olunca çekingen olmuyosunda iş çağırmaya gelince mi çekingen oluyosun. Saçma.

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım. Zaten çok sevgilim de olmadı sadece 2 tane. Onlarda da hep karşı taraf çaba gösterdi tabi doğru değil. Ama herkes bir değil sende bunu anla

• Buluşmaya çekinen bir insanın sevgilisi olamaz

• Buluşmaya değil buluşmayı teklif etmeye çekiniyorum. Sevgilim olsa yine bir derece

Yükleniyor...