Garsonluğa başvurdum, günlük 9 saat ve asgari ücret. Garsonluk yapmak zor mu?

Gizli Üye
Garsonluk işine başvurdum. Her gün 9 saat ve asgari ücret iyi mi sizce saati vs? Garsonluk yapanlar veya daha önce yapmış olanlar yazabilir mi? İşe alışmanız kaç gün sürdü?
Güncellemeler
1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Garsonluğa başvurdum, günlük 9 saat ve asgari ücret. Garsonluk yapmak zor mu?
Garsonluğa başvurdum, günlük 9 saat ve asgari ücret. Garsonluk yapmak zor mu?