Mutlu olduğun, az para kazandığın iş mi yoksa çok para kazandığın ama mutsuz olduğun bir işi mi tercih edersin?

SMelo
Öyle bir devirde yaşıyoruz ki, insanın seçimleri her zaman mutluluk getirmeyebiliyor. Ama bazende mutluluğumuz için bu seçimleri yapmak daha mantıklıca gelir insana. Peki sence mutlu olduğun, az para kazandığın iş mi yoksa çok para kazandığın ama mutsuz olduğun bir işi mi tercih edersin?
Sevdiğin ama az para kazandığın iş mi?
Sevmediğin ama çok para kazandığın iş mi?
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Mutlu olduğun, az para kazandığın iş mi yoksa çok para kazandığın ama mutsuz olduğun bir işi mi tercih edersin?