Sevgilisi Olan Bir Kız Başka Erkek Arkadaşıyla Çok Samimi Olabilir mi Detaya gelin?

Lütfen sonuna kadar okuyun; :(

Arkadaşlar 5 senedir çıktığım sevgilim var. Onu herşeyden çok seviyorum hemde çok. Ama Yakın zamanda bir başka erkek arkadaşı olmuş bir oyunda tanıştığı. Çocuk askerde, askerdeyken benim sevgilim onu arıyor 45 dk konuşuyor. Ben kendimi biliyorum ve o benim arkadaşım diyor.. Gün içinde mesajlaşıyorlar Birbirlerine günün raporlarını veriyorlar. Niye yapıyosun diyorum arkadaşım sadece arkadaşar arasında olabilir diyor. Kız beni çok seviyor o konuda bir yanlışı yok sevdiğine eminim ama böyle şeyler bana ters. Bana uygun değil. Kaç defa uyardım. O çocukla samimi konuşma çok mesajlaşma sohbet koyu olmasın diyorum. Erkek milletine 1 şey söyle 100 anlam çıkarır diyorum sen ona arkadaş gözüyle bakıyorsun ama o bakamaz belki zamanla diyorum bela olur diyorum. Ama yok hayatından çıkarmıyor. Bana yanlışı olmadı çıkaramam diyor. Beni onla aynı kefeye koyuyor. Dışarda görüyorum çocuk sevgilisine yapma aşkım diyor kız tamam aşkı yapmam diyor. Bizde böyle yok. :( :( :(
Güncellemeler
+1 yıl
Ne yapmalı?
Güncellemeler
+1 yıl
++
Sevgilisi Olan Bir Kız Başka Erkek Arkadaşıyla Çok Samimi Olabilir mi Detaya gelin?