1 ay

Deprem bölgesine yardım için el ele verdik, yüzlerce KScan'ın katılımıyla 25.000 TL bağış yaptık. İyi ki varsınız!

KizlarSoruyor a

1.250 KScan'ın katılımıyla bağışımız tamamlandı!

AFAD dekontu
AFAD dekontu
Ahbap dekontu
Ahbap dekontu

6 Şubat'ta Kahramanmaraş ve çevre illerinde yaşanan deprem sonrası yaraları biraz da olsa sarmak için harekete geçiyoruz!

Yaşadığımız deprem felaketi sonrasında canla başla çalışan herkese çok teşekkür ederiz. Biz de KızlarSoruyor olarak bu desteğin bir parçası olmak adına AFAD ve Ahbap'a bir bağış kampanyası düzenliyoruz!

2000 Xper puan karşılığında 20 TL bağışta bulunmak için görüşlerinizde bağış yapmak istediğiniz kuruma göre "AFAD'a bağışta bulunmak istiyorum" ya da "Ahbap'a bağışta bulunmak istiyorum" yazmanız yeterli.

Deprem bölgesine yardım için el ele verdik, yüzlerce KScanın katılımıyla 25.000 TL bağış yaptık. İyi ki varsınız!

Bağışımız toplam 25.000 TL olup, katılım sağlamak isteyen 1250 KScan'ı bekliyoruz!

Bireysel bağışta bulunmak isteyenler için AFAD'ın yardım kampanyası bilgileri:

Ahbap'ın hesap bilgileri:

#DepremDayanışma #GeçmişOlsunTürkiye

Biz birlikte güzeliz ♥

Güncellemeler
1 ay
Deprem bölgesine yardım bağış kampanyamız, siz KScanlar'ın yoğun ilgisiyle sona erdi.

Bağış yapıldığında belgesini soru güncellemesinde paylaşacağız. Bireysel desteklerini esirgemeyen, kampanyamıza katılan, geç kalan, puanı yetmediği için üzülen ve her zaman destekçimiz olan tüm KScanlar'a teşekkürler.

Biz birlikte güzeliz. ❤
Güncellemeler
1 ay
Bağışımız yerlerine ulaştı. Detayda dekontları görebilirsiniz. Destekleri için tüm KScanlar'a tekrar teşekkür ederiz. ❤
Deprem bölgesine yardım için el ele verdik, yüzlerce KScan'ın katılımıyla 25.000 TL bağış yaptık. İyi ki varsınız!
1687 Cevap