Ankete katıl; yaz aşkını nerede bulacağını söyleyelim! Bunlardan hangisini sen söylemiş olabilirsin?

OKEY
“Bu yaz aşkı nirvanada yaşamak istiyorum, ama neredeeeee!” diyorsan seni buraya alalım!

Hemen, sana en uygun şıkkı seç; yaz aşkını nerede bulacağını tahmin edelim. 💜

Aşkın en ateşli halini yaşamanı ve yaşatmanı sağlayacak önerimiz de seni bekliyor. Görüşünle bize katıl. 🔥

Diğer KScanlar’ın yorumlarını ve like’larını beklediğini de unutma. 😉
Yaz şarkıları playlistim ve ben bir arada çok mutluyuz! 🎵
Uzun uzun güneşlenip kitap okuyacağım, benim için yaz bu demek! 🏖
Yazın en iyi konserlerini kaçırırsam aklım kalır! 🎥
Kış boyunca evde oturduğum yetti! Bu yaz, benim için hareket zamanı! 🏃🏽‍♀️🏃🏼
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ankete katıl; yaz aşkını nerede bulacağını söyleyelim! Bunlardan hangisini sen söylemiş olabilirsin?