CİNSEL YAŞAM

OKEY

Geciktiricili Prezervatif Kullanan Var mı? İşe yarıyor mu?

Geciktiricili Prezervatif Kullanan Var mı? İşe yarıyor mu?
Okey Ritim almak istiyorum ama işe yarıyor mu geciktiricili kondomlar? Bir tavsiyeniz var mı?

0|1
536

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikle merhaba sana bir kaç tavsiye vericem bende de vardı böyle birşey 15 20 dakika falan sürüyordu şu an 1-2 saate kadar ilerliyor.
    Peki nasıl oluyor bu 1-2 saat?
    Söyliyim Öncelikle erkekler yani biz parnerimizle ilişki sırasında hayaller kurarız böyle yapsam böyle yapıcam çok daha zevk alıcam derken o hayal bizim kalp atışlarımızı hızlandırır buda kan dolaşımını arttırır ve Penisin daha hassas olur buda ani boşalmaya sebeb olur. Yani bu söylediğim tavsiyede işin sırrı boşalmayı düşünmüceksin zevk i düşünmüceksin zaten alıyorsun zevkini daha ne düşüyorsun?
    Bir sonraki öneri başka şeylere odaklan mesela odadamı ilişkiye giriyorsunuz partneriniz görmeden başka yerlere odaklanın bu oraya olan konsantrenizi bozar ve penisiniz hassaslaşmaz. Yani sadece onunla değil kendinizlede ilgileniceksiniz.
    Diğer öneri kaslarınızı kullanın bazı kişiler karın kaslarını kullan demiş evet ama sadece onlar yok kas olarak diyelim partneriniz eğildi siz arkadasınız ve ayakdasınız ayak kaslarınızı sıkın kol kaslarınızı sıkın gücünüz oraya gitsin azıcık ve bu sayede de ayaklarınız kasıldığı için daha hızlı olursunuz ve kollarınız kasıldığı için daha hızlı kendinize çekersiniz partnerinizi aynı zamanda penisiniz gene hassaslaşmaz. Baktınız gelmeye başladınız pozisyon değişin değişirken penisinizin başını hafif çe sıkın ki kan basıncı azalsın. Benden bu kadar hocam uygulama size kalmış :)

0|4
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• gerçekten etkilii, çok işe yarıyor bence :) en bilindik markayı kullanıyoruz biz :)

0|1
    0|0
    • ne kullanıyorsunuz marka?ne gibi etkileri var?

• marka söyle öneri sordum alıcam gidip lazım acil:) nasıl uzatıyor süreyi eski duruma göre nekadar farkı var ?

• canlı yayında sanki a * marka vermıyo

• Okey rötar al o işe yarıyo. :):):)

2|6
    0|0
  • prezervatif bence genel olarak geç boşalmayı sağlıyor çünkü erkek istediği zevke kolayca ulaşamıyor

0|1
    0|0
  • geciktiricili prezervatifler kullanacağına prezervatifsiz cinsellik yaşa daha iyi çünkü o tür prezervatifler daha kolay yırtılıyor.

0|0
    0|1
  • Yariyor esimin erken bosalma sorunu yok bende korunuyorum bazen tirtikli bazen geciktiricili condom kullaniyoruz

0|1
    0|0
    • nasıl fark yaratıyor onu söyleyebilirmisiniz?ve hangisinden alıyorsunuz

• süre olarak nekadar sürüyo

• Kim ne kadar zamanda bosalirsa biraz uzatiyor iste bunu bilemezsin.

Erkekler Ne Diyor 35

• Valla bende geç olduğu için sorun yok. Saatlerce sürüyo :D

0|1
    0|2
    • Bir taktiği var mı geç boşalmanın? Senin ki gibi "saatlerce"

• Anladım sağolasın

• Gec bosalma , tamamiyla psikolojik ayrica karin kasslarinin kuvvetiyle alakali .

• Ben bir kez almıştım let's diye bir marka şöyle söyliyim , penisin ereksiyon halinde bir 5-10 dk içinde kalıp o sıvıyı emmesi gerekiyor buda hissizleştiriyor geç boşalmaya sebep oluyor , ama böyle onu takayım saatlerce yapayım değil olmuyor öyle bir dünya alıcaksanız sprey falan alın ya durex ya da Okey , gerisi yalan zaten haplar falanda tehlikeli yani , ama şöyle bişeyde var prezervatif hissi azalttığı için otomatikman gecikiyosun kısa bir sürede olsa naylon bildiğin.

0|0
    0|0
  • Kardeşim prezervatif hiç iyi degil :))

ET ETE DEGİCEK :))

Boşalcan zaman kendini geriye çek gözlerini kapa ilyas salmanı düşün boşalamassın bidaha :))

1|0
    0|0
  • yarıyor ama kullanmasını bile

takıp hemen icraate girersen tabi yaramaz

yavrucak önce geciktiriciyi emmeli o yüzden biraz bekle

oyunu soğut top dolaştır sonra

1|1
    0|0
  • Ise yariyoda zevk 0 . Kuru kuru git gel. Hatun korunsun sen saldir. O daha iyi :)

0|0
    0|0
  • erken veya geç boşalmak senin zihninle alakalı prezervatifin geciktiricili olup olmaması önemli değil

0|0
    0|0
  • Ucuz ve kalitesiz ürünler kullanırsan her an anneliğe aday olma şansın yüksek :) okey duraxleksten şaşma.

0|0
    0|0
  • prezervatiflerin geneli erkeğin geç ejekülasyon olmasını sağlar çünkü erkek ihtiyaç duyduğu hazzı naylon ile hissedemiyor.

0|0
    0|0
  • Prezervatif zaten normalde geciktiriyor hic zevk vermiyorki et ete deymelibaga et ete deyecek :)

1|0
    0|0
  • evet yarıyor ben denedim, ama et ete değmeyince de tat vermiyor

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım zaten bayağı uzun sürüyor ama alan arkadaşlarım memnundu en son.

0|0
    0|0
  • okey rötar aldım denedım bır kere ıse yaradı 40 dakıka surdu ama telef oldum

0|0
    0|0
  • inan hiç kullanmadım bn yetrince geç kalıyorum ya ondan denemekte fayda vr bir dene

0|0
    0|0
  • gaz maskesi ile çiçek koklanmaz diyenlerdenim...

3|3
    0|0
  • Bilmem hic denemedim onu

0|0
    0|0
  • İhtiyaç duymadım zaten prezarvatife karşıyım

0|0
    0|1
  • erken mi boşalıyon l*n , hahha yazık la

0|0
    2|3
  • Prezervatifle işim olmaz. Kız korunsun bana ne..

0|0
    2|1
  • elimisiniz

0|0
    0|1
  • Onun yerine sprey kullansın daha iyi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    15
Yükleniyor...