Bakire olmayan gecmişi epey kabarık olan bir kızla evlilik hayali kurar mısınız?

Gizli Üye
ben bakireyim nsanlimın gecmisinde bakire olmayan kızlar çıkmş hep ilşki yasamış sadece kullanıp atmış tipik adii erkek modeli..ona sordum hani ciddi düşünmedin mi hiçbiriyle diye oda bana milletn kullandıgını nüfüsuma alamam ben dediii ..ve ben inanamıyorum ne biliyim o kızlar enayimi hiç demezler mi evlenelm falan diye ki bu çok dogal zaten bana pek inandırıcı gelmedi ? ve sahip cıkıyormuş onlara kendi inkar ediyor.ama eski sevgilileri bunun peşinde it gibi dolanıyordu daha yenii bırakdılar :(((
Güncellemeler
+1 yıl
erkekler burda kadın yancılığı yapmayın yok kullanmakda ne demek cok aypp gibisinden hepiniz öylesiniz malesef dürüst olun .
Bakire olmayan gecmişi epey kabarık olan bir kızla evlilik hayali kurar mısınız?