24 gü

İyi kalpli cilt bakımı şart! Özel bakım isteyen kuru cildin için hangisini yapıyorsun?

+5Xper
Simple
Kuru ciltli olanlar buraya: Sen kuru cildin için hangisini yapıyorsun?

Kuru ve nemsiz cildin 5 işaretine karşı mükemmel seçimler seni bekliyor. Cevabını ver, önerimizi gör!

Kuru cildin için iyi kalpli bakım önerilerini öğrendikten sonra görüş ve yorumlarınla bize katıl. 💚
İyi kalpli cilt bakımı şart! Özel bakım isteyen kuru cildin için hangisini yapıyorsun?
Cildimi, kuruluk ve gerginlik hissi olmadan temizleyen yüz temizleme jeliyle her gün yıkıyorum.
A seç
Soğuk havalarla baş edebilen nemlendirici kremleri kullanmadan bir gün bile geçirmiyorum.
B seç
Kuruluk ve matlığın önüne geçmek için nemlendirici maskelerden yardım alıyorum.
C seç
Makyajımı çıkarırken aynı zamanda cildimi nemlendiren micellar makyaj temizleme suyumu asla yanımdan ayırmıyorum.
D seç
Gece bakımı en önemlisi! Ben uyurken cildime bakım yapan nemlendirici gece kremime koşuyorum.
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
195
210
Görüşünü yaz