30 Nisan : Uranüsyen Güneş Tutulması Etkileri!

Güneş Tutulması Haritası
Güneş Tutulması Haritası

Herkese merhabalar,

30 Nisan gecesi Boğa burcunun 10 derecesinde parçalı bir güneş tutulması yaşayacağız.

Tutulmanın sahibi olan Venüs, 10. evden gelmekte ve Jüpiterle kavuşum yapmakta. Arka planda, komşu ülkelerle yapılan gizli anlaşmalardan bahsedebiliriz.

Mars, tutulmaya sekstil açı yapmakta. Her şeyi başarabileceğimizi zannettiğimiz yersiz bir cesaret verebilir. Kasti çıkarılan yangınlar, intiharlar ve kazalar gündemimizde yer bulabilir.

Tutulma değişim demektir. Boğa burcunun temsil ettiği konularda (güven duygumuz, alışkanlıklarımız, bankalar, tarım, yatırımcılar, alım gücümüz) değişim yaşanırken, bu tutulmanın Uranüsyen etkilerde olacağını unutmamak gerekiyor. Uranüs: Geçici değişimler, ego ve bir şeyin patlak vermesi olarak çalışır.

Boğanın antisyası Aslan ve Kontra Antisyası Kova Satürn haritada kıstırılmış olarak 2 ve 8 aksında yer alıyor. Bankalar, üretilen ürünler, para, ekonomi, vergiler ve bunlara bağlı olarak stresli durumlarla kaşılaşabiliriz. Ayrıca özgürleşmeye çalıştıkça sınırlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz.

Kişisel hayatlarımızda, Boğa burcunun 10 derecesi hangi eve düşüyorsa ilgili konularda özgürleşmek ve aniden kararlar almak isteyebiliriz. Uranüs'ün geçici değişimlerle ilgili olduğunu unutmamamız gerekiyor. Keşkelerimizi biriktirmemek için; ani kararlardan kaçınmalı, ego tuzağına düşmemeliyiz.

Burçlara genel olarak göz atacak olursak;

Koç ve Yükselen Koç Burçları

Tutulmayla birlikte farkına varmadığınız yetenekleriniz açığa çıkabilir. Maddi alanlarda düşünmeden hareket etmemeye dikkat etmelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Tutulma döngüleri sizlerin burcuna geçtiği için büyük bir değişim sürecine giriyorsunuz. Radikal bir şekilde dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde yapmamanızı öneririm çünkü etki geçtikten sonra pişman olabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir tutulma. Aynı zamanda sizden saklanan gerçeklerle ilgili ya da sizin sakladığınız durumlarla ilgili şok edici gündemlerle karşılaşabilirsiniz. Fevri kararlardan uzak durun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Sosyal çevrenizi ani bir kararla değiştirme kararı bu süreçte alabilirsiniz. Kariyer gelirleriyle alakalı memnun olmadığınız koşulları değiştirmek isterken bu süreçte kendinize zarar vermemeye çalışın.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Kariyerinizde uzun zamandır özgürleşmek istiyor olabilirsiniz. Bu tutulmanın Uranüsyen(geçici değişim) etkiler barındırdığını unutmamanız gerekiyor. Aynı zamanda aniden evlenme ya da boşanma kararı alma eğilimi içerisinde olabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Eğitim, uzak seyahatler, ithalat, yurt dışı, yabancılar ve farklı kültürlerle ilgili konulardaki gündemlerinizde bardağı taşıran son damla niteliğinde olaylarla karşılaşabilirsiniz. Seyahat planı ya da yeni bir eğitim planınız varsa süreçleri iyice hesapladığınızdan emin olmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ödemeler, vergi, nafaka, miras ya da ortak gelirler alanlarınızda ani durumları akıllıca yönetmeniz gerekecektir. Koşulların aniden değişeceği bir dönem.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Boğa tutulması sizlerin karşıt burcunda gerçekleşiyor. Evlilik, ortaklık ve uzun süreli ilişkilerle ilgili konularda koşulların değişmeye başladığını görebilirsiniz. Mantığınızı ön planda tutarak kararlarınızı almaya çalışmalısınız.

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Günlük rutinleriniz ve çalışma ortamınızla ilgili konularda bazı patlak veren olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışmalı ve egonuzu dizginleyebilmelisiniz. Aynı zamanda sağlığınıza da bu süreçte dikkat etmelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Aşk, çocuklar, spekülatif yatırımlar ve hayattan keyif aldığınız alanlarda değişim gerektiren durumlar meydana gelebilir. Bir anda oluşabilecek olaylar karşısında hızlı kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ev, aile, yuva alanlarında gündemde olmayan bir konu aniden patlak verebilir. Aileden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Aniden alacağınız taşınma ya da yer değişikliği kararlarınızı aceleci bir tavırla yapmamalısınız.

Balık ve Yükselen Balık Burçları

Kardeşler, kuzenler, ticaret veya yakın çevre alanlarınızda koşulların değişeceği bir zaman dilimi olabilir. Ticari bir başlangıç yapmayı düşünen bir Balık burcuysanız ani kararlarla hareket etmemeye çalışmalısınız.

30 Nisan Tutulması
30 Nisan Tutulması

Yazı yine biraz uzun oldu:) Olabildiğince kısa ve sizi sıkmayacak şekilde kendimi naçizane ifade etmeye çalışıyorum.

Tutulmalar değişim demektir. Bu tutulma Kuzey Ay Düğümü tarafında gerçekleşeceği için yeni deneyim alanları hayatlarımızda olacak. Aynı süreci tabii ki de bende yaşamaktayım. Hepimizin hayat yolunda üstesinden gelmeye çalıştığı bir şeyler var.

Bu sefer bir farklılık yaparak aşağıya kendi hesabımı bırakıyorum. Bundan sonra şahsi hesabım üzerinden de kısa kısa paylaşım yapma kararı aldım. KS platformu kadar ayrıntılı içerikler olmasa da günlük göksel tüyolara yer vereceğim. Bu konuda önerileriniz olursa da seve seve dikkate alırım.

Sayfanın sonuna kadar gelip okuduğun için de ayrıca teşekkürler:)

Hepimizin kalbinden geçirdiklerini yaşayabilmesi dileğimle,

👇👇👇

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

30 Nisan : Uranüsyen Güneş Tutulması Etkileri!
21
15
Görüşünü yaz
15Kız Görüşü
21Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • HissizProfil

  Her yıl en az 2 veya 3 kere gerçekleşen tutulmanın 30 Nisan tarihine denk geleni. evet, güneş tutulmaları her yıl en az 2-3 defa gerçekleşir. sıradan bir gök olayıdır anlayacağınız. hayatımıza etkisi felan yok, inanmayın şöyle şeylere.

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1520
 • ikizterazi

  Biri Venüs tutuluyor mu dedi🤭 hayırlısı

  Yorumla
 • tuba-sueda

  #SelamGençlik 🍀🍀

  Şahane bir Bence olmuş teşekkürler Elçin hanım dönüşüme tazelenmeye bağımlıyım daima anlaşılan ibretler ve ilhamlarla geliyor tutulma 🙂🙂

  #EnDoğruÂnda ❤️❤️
  #TubaSueda 🍀🍀

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Zlatan_red

  O kadar çok haklı ki radikal karar olarak dövme yaptırıyordum , son anda vazgeçti :)))
  Tutulma döngüleri sizlerin burcuna geçtiği için büyük bir değişim sürecine giriyorsunuz. Radikal bir şekilde dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde yapmamanızı öneririm çünkü etki geçtikten sonra pişman olabilirsiniz.

  Yorumla
 • Ssmaddnes

  Terazi için bildiğini düşünüyorummaddi açıdan çalkantılı bir döneme giriyorum ve çevre anlamında yeni adımlar atıyorum bakalım..

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Sevenadam111

  Bitmiyor ne retro bitiyor ne uranüs bitiyor ne kesişmesi bitiyor her geçen gün ayrı bir şey çıkıyor:) elinize emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş :)

  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  Burçlara inanmıyorum ama güzel ve detaylı bir yazı teşekkürler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Ayshiny

  Başakta etkileniyor biraz. Anlamasamda bunlardan sağolun bilgi için.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • ibrahimsaygi95

  Burçların bilimsel bir dayanağı yokken neden bu kadar körü körüne buna inanıp hayatınızı burçlara göre şekillendiriyorsunuz?

  Yorumla
 • MutlulukS2ci

  Tutulmalar guzeldir ama bi okadarda dengeleri değiştiriyor .

  Yorumla
 • ekin3241

  Güzel olmuş teşekkürler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Parodaqt

  Elinize sağlık <3

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Arnoise

  tskr ederiiizzzz

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • SwordOfDemocles

  Elinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • BimboCansu

  Faydalı içerik için teşekkürler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • özgürrkiizz

  Yükselenim boğa teşekkürler elinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Redamancy-4

  Umarım güzel bir şryler olur elinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • BeyazKuğu03050810

  Teşekkürler emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • GeceMuhafızı

  Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Eternetiy

  güzel bilgi tşkler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • xxbeyyx

  yanı

  Yorumla
 • Daha Fazla (15)
YÜKLENİYOR...