Akrep Burcunun Bilinmeyen Özellikleri!

AKREP BURCU
AKREP BURCU

Yönetici Gezegeni: Mars

Renk: Kırmızı

Zodyağın en titiz burcu hoş geldin!

Akrep burcunun öne çıkan kelimeleri arasında; soyut güç, şüphe geliştirmek, batıl inançlar, hayatta kalma güdüsü, korku, cinsellik, şifa, dönüşüm, gizlilik, mahremiyet, sır saklamak, sadık, paylaşımcı olmak, temizlik, elemek-elden çıkartmak yer alıyor.

Tüm anlamlarıyla temizlik kelimesi Akrep burcunu temsil eder. Hayatındaki her şeyi temizler, hem soyut hem de somut anlamda. Soyumuz, kökenimizle ilgili, atalarımızdan aktarılan bilgiler de Akrep burcuyla ilintilidir. Gizlilikle ilgili olduğu için iftiraya uğramaya da çok açıktır. Diğerleri tarafından hep gizemli, sırlı görünürler. Diğer insanların yapmayı korktukları şeyleri yaparlar.

Ya siyah vardır ya beyaz, arası yoktur. ''Genel olan şeyler doğrudur.'' mantığıyla yaklaşıldığında istisnaların kafanı bulandırması çok normal değil mi?

Akrep burcunun karşıt burcu Boğadır. Akrep burcu vermek, paylaşmakla ilgiliyken Boğa burcu almakla ilgilidir. Akrep burcu sürrealist Boğa burcu realisttir. Birbirinden gölge yönler almak, dengede kalabilmemizin anahtarı nitelindedir.

Dengede kalabilme becerisini geliştiren insanlar, an'ın farkındalığı içerisinde daha huzurlu bir akışta kalabilmektedir. Astroloji kadim bilgiler ışığında bizlere sunulmuş bir yol haritasıdır.

Sevgilerimle,

daha fazlası için TIKLA

instagram için TIKLA

Akrep Burcunun Bilinmeyen Özellikleri!
4
3
Görüşünü yaz
3Kız Görüşü
4Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • tuba-sueda
  #SelamGençlik ⭐🍀💛⭐
  Akrep savaşçı ve tutkulu karakteriyle ilginç bulduğum fakat hiç bir zaman uyum yakalayamadığım bir burç. Akrep bana su grubunun Aslan burcu ile denk gelen enerjisi gibi geliyor biraz ve sanırım güçleri rekabet halinde olduğu için uyumsuzlar... Akrepleri daima uzağımda tutmak isterim, hiç şaşmaz, net... #SunIsUp #Amazing #TubaSueda ⭐🍀💛⭐
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • Aslan ile Akrep birbirlerine yansımayan burçlardır. Bu tekniği bilmediğin halde çok doğru yerlerden konuyu ele alıyorsun🌺
   ***Yani Aslan, Akrebin doğasını bilmez; Akrepte Aslanın doğasını bilmez

  • tuba-sueda

   Doğru astroloji uzmanı değilim fakat bu konularda rastgeldiğimde uzmanların yazılarını ilgi ve dikkatle okuyorum, teşekkür ederim 😊💖💖😊

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

24
 • vManken
  aha ben
  Sevdim 1 Kişi
 • IAmarPresterAen
  Emeğinize sağlık iyi bir anlatım olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Itoket
  Titiz değiliz
 • sude46434
  Buben.
  Sevdim 1 Kişi
 • Ahmet23445
  Bende bilmiyorum
 • dgnext
  Boş detaylar vermeleri
YÜKLENİYOR...