9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Paart3

Merhaba dostlar!

Bugün akrep burcu ve özellikleri hakkında bazı bilgiler vereceğim. Hemen başlayalım!

Anlık öfkeleri başa beladır!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcunun bir anlık öfkesi, uzun süren ilişkisini, hatta dostlukları bile hiçe sayar/bitirir.Bu huyundan ne kadar nefret etse de, anlık sinir/öfkelerini dizginlemekte zorluk çeker. Eğer bir akrep, size kızdıysa muhtemelen şu an evinize doğru yola çıkmıştır. Bu yazıyı burada bırakıp, farklı bir şehir/gezegene kaçmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sezgileri oldukça gelişmiş ve kuvvetlidir!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu, aşırı zekidir. Olaylara diğer insanların aksine farklı bir bakış açısıyla bakarlar/görürler. Akrebin bu yönü başka insanlar tarafından kuruntu olarak adlandırılsa da, o bu yönünü çok benimsemiştir. Bir akrep burcunu kandırabilmek mi? Şaka yapıyor olmalısın!

Yapılan iyiliği de , kötülüğü de asla unutmaz!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Hafızası çok keskindir, kendisine yapılan iyiliği de, kötülüğü de unutmazlar. Hem unutmanın iyi bir şey olduğunu kim söylemiş öyle değil mi? Doğru zaman/anı beklerler ta ki durumlar eşitlenene kadar. Kendisine zarar verebileceğini düşündükleri kişi/kişileri hayatında bir dakika tutmazlar.

Ne kadar sakin/uslu bir kız gibi görünse de oldukça cesurdur!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu dışarıdan ilk bakışta ne kadar sakin,zarif görünse de özünde çok cesurdur. Eğer şüpheniz var ise, elinize bir tabanca alıp "Rus ruletine ne dersin" diye bir soru yöneltin. Hiç düşünmeden evet diyeceklerine şahit olacaksınız. Peki siz?

Mantığı duyguların her zaman önündedir!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcunun sezgilerinden bahsetmiştim. Her hangi bir dizine olay içerisinde, eğer aklına yatmayan veyahut mantıksız gelen hiç bir işin içerisinde onları bulamazsınız.Arkadaşlık,dostluk ve ilişkilerde onlar için önemlidir tabi. Lakin eğer mantığına aykırı bir durum var ise, onun için ne kadar değerli/önemli olursa olsun hiç düşünmeden uzaklaşacağını bilmelisiniz.

Herkes sevilmek ister. Akrep burcu ise "Dünyalar/Galaksiler" kadar!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akreplere şunu yapamazsınız. "Tamam sevgimi gösterdim, hissettirdim. O biliyor zaten" yani yapmamalısınız. Her zaman çok sevildiğini bilmek/hissetmek ister. Her daim, ona hissettirmeniz gerekiyor. İlginizin azıcık bile azaldığını fark eder ise, kafasında bazı soru işaretlerinin oluşmasına sebep olur. Emin olun bunu hiç istemezsiniz.

Güçlü kişilik/karakterler her zaman ilgisini çeker!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep karşı diğer burçlara nazaran daha güçlüdür. Bu karakteriyle doğru orantılı olmuştur hep. Sadece kişilik/karakter konusunda kendisinden daha güçlü ya da ona denk olabileceğini düşündüğü kişilerden hoşlanabilir. Ha böyle birisi var mıdır? Mars'ta vardır sanırım. Orası tartışılır. Bu yüzden aradığı o eşsiz kişiyi ararken epeyce zorlanır

Cinsel yaşantısı fazlasıyla cesur ve tutkuludur!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Bir akrep ile birlikte iseniz, bilmeniz gereken en önemli şey fantezidir. Kimsenin düşünemeyeceği uyarıcı bölgelere demir atmakla ustadırlar. Bir akreple cinsel manada bir şeyler yaşamadan "ben ilişkiye" girdim dememelisiniz. Daha önce hiç duymadığınız yöntemler/fanteziler öğrenebilirsiniz. Kendi tutku ve ihtiraslarına gem vurmak oldukça güçlük çekerler. Cinselliği sadece yatakta değil, her an her yerde yaşayabilirler.


Kıskançlığını söylememe gerek var mı? Tahmin edin!

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu oldukça kıskançtır lakin öyle kuruntu yapmaz. Eğer akrep burcu kıskanmış ise, mutlaka geçerli bir sebebi vardır. Gereksiz söylemleri olmaz/dile getirmez.Sezgileri kuvvetli olduğundan kişi/kişileri kolay bir şekilde çözebilmesi içten bile değildir. Akrebin arkadaşlarında/sevgilisinde gözünüz mü var? Bir daha düşünün

Bir başka Bencem'de görüşmek üzere esen kalın

#Part3

9 Adımda Akrep Burcunun Özellikleri
17 Cevap