Yüzü ve fiziği güzel olan kadın mı yoksa cüzdanı kalın olan erkek mi istediği kişiyi alır?

Yüzü ve fiziği güzel olan kadın mı yoksa cüzdanı kalın olan erkek mi istediği kişiyi alır?Yüzü ve fiziği güzel olan kadın mı yoksa cüzdanı kalın olan erkek mi istediği kişiyi alır?

0|1
1939

En İyi Erkek Görüşü

• -Yüzü ve fiziği güzel olan kadınların cazibesi belli bir kitleye işler sadece, görünüşün dışında karakter ve zekada önemli.
    -Cüzdanı kalın olan erkek doğru orantıda zekidir de, çünkü o parayı zekasıyla kazanıyor. Hangi kadın istemez ki zengin ve zeki bir erkek?

Not: Bu yorumları resimdekilere kıyasla yaptım. Tutupta 18 yaşındaki zengin çocuğu canlandırmayın kafanızda, baba parasıyla zengin olmak ayrı.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• bence güzelikle parayla alakalı değil, karsi taraf "satın alınmaya" müsaitse her türlü varir... kimilerine göre herkesin bir bedeli vardir, sahsi fikrim bazi insanlari satın alamasınız

0|2
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• İkisi de istediği her şeyi elde eder...

0|0
    0|0
  • Cüzdanı kalın olan erkek, örnekte de görüldüğü gibi

www.unilad.co.uk/.../...-bilzerian-myspace-web.jpg

0|0
    0|0
  • Kadın güzelliği ve fiziğiyle çoğu erkeği kendisine aşık edebilirken, cüzdanı kalın olan erkeğin başka bir al benisinyoksa, elde ettiğini zannetmekle yetinir. O na gelecek olan kadınlarda sadece parasını sömürmek için gelir.

0|0
    0|0
  • Sevdiğine aşkla bağlı bir erkeği hiçbir kalça etkileyemez.
    Ama kalın cüzdan, bir kadının aşkını yerle bir edebilecek kadar tahrik unsurudur.

0|0
    1|0
  • yüzü ve fiziği düzgün olan kadın dünyadaki erkeklerin çok büyük çoğunluğunu erkek sıkılana kadar elde eder, zengin bir erkek zenginliği bitene kadar çoğu kadını elde eder

0|0
    0|0
  • İkna kabiliyeti yüksek olan ne istedigini bilen istedigini alır.

0|0
    0|0
  • İkiside istediğini elde eder. Bugüne kadar tersini görmedim. Güzelim hiç kimse yanaşmıyor diyenlerde inandırıcı gelmiyor yok öyle bişey...

0|0
    0|0
  • Zenginlerin hepsi yakışıklı ve güzel niye böyle ben hayatımda yakışıklı bir fakir görmedim : (

0|0
    0|0
  • Aynı cins üzerinden olsa mantıklı bir soru olmuş ama bu saçma bir soru güzrl cekici kadın cebi dolu adamı elde eder bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Bizim ata sözümüz var dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun diye kasım her türlü alır 😄

0|0
    0|0
  • Devir cüzdanla duygular ı satın alma devri güzellik elde etme neki bunun yanında

0|0
    0|0
  • Paraya asla bakmam kalbi güzel ve temiz olana değer veririm.

0|0
    0|0
  • Seven ve vicdanlı kadın olsun.. yüzüne fiziğine sonra bakarım

0|0
    0|0
  • İkisi birbirini alır

1|0
    0|0
  • Para ikisinide satin alir

0|0
    0|0
  • Aldığını sanır , sadece heves.

0|0
    0|0
  • Parası olan erkek en güzelini alır.

0|0
    0|0
  • onlar birbirlerini, ben babayı alırım

0|0
    0|0
  • ikiside alır

0|0
    0|0
  • İkisi maç yapsa berabere biter öyle yani..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 18

• Yüzü fiziği güzel olan bir kadın.

0|0
    0|0
  • İkisi de 😂

0|0
    0|0
  • bence bu zamanda cüzdanı kalın olan erkek istediği kişiyi alır şimdiki zaman böyle paran varsa gerisi önemli dğl

0|1
    0|0
  • Cüzdanı kalın olan adam güzel kızı alır
    Güzel kızda paralı adama gider

0|2
    0|0
  • Ikisi de birbirini alır 😄
    Yorgan gitti kavga bitti 😁

0|0
    0|0
  • İkiside istediğini elde edebilir. Ama cüzdanı kabarık erkek her kadını elde edemez.

0|1
    0|0
  • Ikiside alir ya ama para tabikide

0|0
    0|0
  • Yüzü ve fiziği iyi olan kadın

0|1
    0|0
  • Bence kadın istediğini alır ya

0|1
    0|0
  • Yuz fizik her turlu hdhdh

0|0
    0|0
  • cüzdanı kalın olan

0|1
    0|0
  • Cebi kalin

0|1
    0|0
  • Bu zamanlar ikisi de alıyor ama saçma

0|0
    0|0
  • Karakteri ve davranışları tutarlı insan

0|0
    0|0
  • İkiside tabiki

0|0
    0|0
  • Yüzü ve fiziği güzel olan kadın.

0|0
    0|0
  • İkisi de alır istediğini bence, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır.

0|0
    0|0
  • Tek gecelik ikisi de alır. Hadi kolaysa sana misafir olmaya değil, ev sahibi olmaya geldim desinler

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...