Erkekler evleneceği kadında hangisini ister: Bakımlı kadın mı, yemek yapabilen kadın mı?

Thauma
Erkekler evleneceği kadında hangisini ister: Her daim, kısıtlı zamanı olsa bile bakımlı olan kadın mı, her öğünde çeşit çeşit lezzetli yemekler yapabilen hamarat kadın mı?
Erkekler evleneceği kadında hangisini ister: Bakımlı kadın mı, yemek yapabilen kadın mı?