"Gitme" deme cesaretini göstermiş kişiye rağmen, giden insan nedir?

Belki defalarca gitme diyen kişiye rağmen bırakan insana ne denir? İnsanlığa sığar mı? 🤔
"Gitme" deme cesaretini göstermiş kişiye rağmen, giden insan nedir? Ve gitmek isteyene kal diyebilir misiniz?
Neden dersiniz, neden demezsiniz?
Derseniz yine gider mi, yoksa gitmekten vaz geçer mi?
İnsanlar gitmeye neden meyilli?
Biraz daha soru sorarsam gidene değil, bana söveceksiniz gibi sanki. 😑

0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• 'Gitme' diyecek kadar değerli kimse olmadı hayatımda, ki olacağını pek sanmıyorum. 'Gitme' derim çünkü sevginin özü bunu gerektirir. Sevgiye Sevi'ye değer ama sevilen kişiye değer mi? o ayrı tartışma konusudur. 'Gitme' dediğim de gidip gitmemesini bilemem onun yapacağı bir seçim.
    İnsanlar, seviye layık değil sanırım. Egosu benmezkeziyetçiliği nedeniyle gitmeye meyilliler... bu durum da ayrı bir tartışma konusudur kanımca.
    Estağfurullah neden sövelim, güzel bir soru sormuşsun...
    Siz sevgiye olan değeri verin varsın insanlar gitsin.. siz sevebildiğiniz için size minnet duymaları gerekir oysaki bunu anlamaları oldukca zor cunku insanlar duyguları değersizleştiriyorlar. Siz duyguları değersizleştirenlerden olmayın 🙂

1|0
    0|0
    • Demek zor ama çok seviyorsam derim. Bir de gitme deyince gitmeseler keşke :/ 😄 Sen o kadar değer vermişsin, gitme diyorsun, gidiyor lükse bak 😣

• Gitme demenin zor olduğunu söylemek yanlış geliyor. Sevgiyi nasıl tanımladığınıza göre değişir bence.. Gitmek istiyorsa gitsin.. Şahsen gitme dediğim kişi gittiğinde ona teşekkür bile edebilirim.. Size garip gelebilir fakat nasıl? niçin? sevgi duyduğunu insanın kendisi, kendisine sorabilmeli aksi halde gitme dediginiz kisinin gitmesini lüks olarak görülebilir 🙂

• Toptur ya da tüfek

0|0
    0|0
  • Gidene kal demek , bize yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Sığmaz, onlar verdiğimiz değeri, verdiğimiz sevgiyi hak etmeyen insanlar..

0|0
    0|0
  • Valla bir şey denmez giden gider

0|0
    0|0
  • İstemeyendir, herkes kalmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • 2 nedeni olabilir bir sevmiyordur 2 mücedele edicek kadar güçlü değildir. dünyada sevdiği insanı mücadele etmeden bırakıp giden zavallı bir varlık kadar acınası bişi yoktur

0|0
    0|0
  • Gitme sebebine bagli olarak degisir

0|0
    0|0
  • Ekmeğine kaymakla bal sürülmüş insandır.. Elleme gitsin kürkçü dükkanı repliğini yaşayacaksınız elbet bir gün

0|0
    0|0
  • o nokta çe denir

0|0
    0|0
  • Ben, kolay kolay küfür etmeyen ben bu soru karşısında sanırım küfretmek istiyorum ama içimden :D

0|0
    0|0
  • Gitme diyemem ben. Kalmak istiyorsa kalır zaten. Seni bırakıp gidenin karşısında dik durmak lazım.

0|0
    0|0
  • Şerefsiz

0|0
    0|0
  • Ya alabildiğine korkaktır ya fazlasıyla cesur.

0|0
    0|0
  • Gitme demem o yüzden

0|0
    0|0
  • Gitme desek ne olacaktı? Aklına koymuş bir kere.

0|0
    0|0
  • Def olup gitmeyi hak etmiş kişidir.

0|0
    0|0
  • giden insan kaybedendir. üzülmem kaybedenlere.

kendisi sebep olduğu için.

0|0
    0|0
  • kal dedim kaldı gitme demedim diye gitti

0|0
    0|0
  • Yazardım da çok şikayet alırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 21

• Elma armutu seviyor diye armut da elmayi sevecek değil ya 😕 Demek ki gitmek armut icin daha iyi ki gidiyor. Biraz da empati conems jssj

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsa cehenneme kadar yolu var zaten.
    "Gitme"Diyen kişiyi de anlayamıyorum. İstenmeyen hayatta durmak insanlığa sığmaz asıl. Özgürlük denen bir kavram var, bir insanı zorla hayatında tutamaz kimse. Diye düşünüyorum.😶

0|0
    0|0
  • Gitme dedim gitti... Gece gece küfürlü konuşmak istemiyorum sadece şunu diyeyim; korkaktır!! Ve ben korkaklardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kimdi giden kimdi kalan giden mi suçludur her zaman ? Diye bir şiir vardı. Asıl kalandır giden, giden de bu yüzden gitmiştir zaten diyordu...

0|0
    0|0
  • Sevmeyen kişidir..
    Gitmek isteyene kal demem.

0|0
    0|0
  • sevmiyodur

0|0
    0|0
  • Sevmiyordur ya da mücadele etmeye gücü hatta niyeti yoktur..
    Sevdiği insani,, geleceğini bırakmak zavallı bir duruş aslına bakarsan..

0|0
    0|0
  • Insan denmez de ne denir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bir şey denmez gitsin

0|0
    0|0
  • Belli ki çok canı yanmış, denir.

0|0
    0|0
  • heyvandır o gitsin bırak

0|0
    0|0
  • Mücadele etmeye niyeti olmayan insandır. Tamamen bencillik...

0|0
    0|0
  • Ben gittim gitme dediği halde gittim başlarda çok üzülüyodum ama artık o kadar üzülmüyorum insanlar birbirlerini çok yıpratıyolarsa bazen gitmek zorunda kalabiliyorlar o yüzden ön yargılı davranmayın

0|0
    0|0
  • Gitme cesaretini gösterecek kadar yorgundur

0|0
    0|0
  • Giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver 😏😏

1|0
    0|0
  • Bence gidene kal demek caiz değildir

0|0
    0|0
  • Egoist

0|0
    0|0
  • Çok yıprandığı ve artık buna dayanamadığı için gidiyor olabilir ya da karaktersiz pisliğin tekidir.

0|0
    0|0
  • 1. sini bilmiyorum ama 2. için cevabım: Kal demem.

0|0
    0|0
  • hakediosa giderim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;