Kız arkadaşım benimle evlenmek istiyor?

İtalyan92
Kız arkadaşım yaşının geçtiğini söyleyip benimle evlenmek istiyor. Doğru adamın ben olduğunu söylüyor ve bana çok güveniyor. Ben sevgilimi 2 yıldır tanıyorum fakat bizim 3 aylık bir ilişkimiz var. Arkadaşken çok iyi anlaşıyorduk ve bu arkadaşlığı ileri taşıyarak bir ilişkiye başladık şu an ilişkimiz güzel gidiyor. Sevgilim 27 yaşında kız arkadaşım benden büyük ben ise 25 yaşındayım o artık evlenmek istiyor bu konuda benim üzerime çok geliyor. Bende onunla evlenmek istiyorum fakat üniversiteden yeni mezun oldum ve sabit bir işim yok KPSS'ye hazırlanıyorum. Maddi durumum şu an evlenmeyi kaldıramaz ve sorun bunlarlada bitmiyor ayrı şehirlerde yaşıyoruz. Sevgilim yaşının ilerlemesine rağmen benim şartları düzeltmemi bekleyebilecegini söylüyor ama bazen yine israrcı olup trip atıyor. Düzeliyoruz daha Sonra konu yine dönüp dolaşıp evliliğe geliyor. Ben ise beni terk etmesinden korkuyorum sırf bu hayat şartları yüzünden. Bu sebepten derslerede odaklanamıyorum kafayı takıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karışık ailem onu tanıyor oda ailemi tanıyor onun ailesi beni tanımıyor sadece kız kardeşi tanıyor. Aileme söz takmak istediğimi söylesemde hep geri tepiyor 3 ay birbirinizi tanımak için çok erken, sabit bir mesleğin yok, yaşın daha çok küçük gibi cümlelerle karşılık veriyor. Sevgilimi ailem kabul ediyor fakat bizim iyiliğimiz için sevgili kalmamızı istiyorlar işler rayına girene kadar. Sevgilim ise en azından ailelerde tanışsın diye bir söz yapalım diyor bir adı olsun istiyor. Anlayacagınız ailem, Sevgilim, ve hayatımı tam olarak oturtamayışımın arasında kaldım. Sizce ne yapmalıyım deliricem.
Kız arkadaşım benimle evlenmek istiyor?
5
2
Görüşünü yaz