Sevgiliyle en yakın arkadaş olmak ilişkiyi kötü yönde etkiliyor! Sevgiliniz aynı zamanda en yakın arkadaşınız olabilmeli mi?

Araştırmalar sevgilinizinle en yakın arkadaş olacağınız takdirde aranızdaki elektriği ve ilişkinizin başlarındaki tutkuyu kaybedebileceğinizi belirtti. O yüzden, dedikodu hevesinizi arkadaşlarınızla, duygusal enerjinizi de sevgilinize saklamanız öneriliyor.

Peki sizce sevgili aynı zamanda en yakın arkadaşınız olabilmeli mi?

• Evet, sevgilim aynı anda en yakın arkadaşım da olabilmeli.
    A seç
  • Hayır, sevgilimden aynı zamanda en yakın arkadaşım olması gibi bir beklentim yok.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

4|0
7986

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sevgili ile aşırı samimi olursan ve hep gülersen seni kaybetme korkusunu yener ve seni bırakır asla en yakın arkadaş olamazsın bir sınır olmalı hep birbirinizin yanında olursun herşeyi olursun ama aşırı samimi bir arkadaş olamazsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her seyin dozunu korumak gerek kanka arkadas olunacaksa bile civitmadan olmali 😁

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 85

• Bence olabilmeli kız ayool

0|0
    0|0
  • yoo bence etkilemez saygısızlık olmadığı sürece problem olmaz aksine iyi yönde ektiler sevgili demek eğer gerçek bir rilişki varsa dosttur arkadaştır hayat arkadaşı olmaya başlar illa birinin sizinle hayat arkadaşı olması için evlilik olması lazım diye bir mantığa sahip olmayın

0|0
    0|0
  • Evet, olmalı.

0|0
    0|0
  • ne alaka yaa benim sevgilim o en yakınımda beni en iyi tanıyacak kişi aynı zamanda en yakın arkadaşımmm

1|0
    0|0
  • Her şey dedikodu mu?

Ha resimdeki gibi PS de bir Fifa, bir Pes atsak fena olmaz.

Fifa da falan çıkış senelerinde durumum müsaitse indirime girmeden kazığımı yer tüm çalımları ezbere yapacak şekilde oyunu çözer psikopata bağlarım.

0|0
    0|0
  • Kim diyy arkadaş dost olmayak diye?
    Aslında doğru , arkadaş dost değil tüm herşeyin olcak.

0|0
    0|0
  • Ben sevgililiğin içinde herşeyi barındırmasından yanayım, en yakın arkadaş ve dost olmak da bunların içinde.
    Bunu yakaladığınızda muazzam bir ilişki oluyor, yapılabilmeli..

1|1
    0|0
  • Sen niye ikide bir elin İngilizleri'nin saçma sapan araştırmalarını burada soruyorsun?

1|2
    0|0
  • yani işte

0|0
    0|0
  • Mümkün değil ya böyle birşey olabilir mi? Eskiler maziye karıştı artık ne eskisi. Arkadaş markadaş olmaz.

0|1
    0|0
  • Sevgili diye bir kavram yok
    Eş var benim icin

0|0
    0|0
  • a olur

0|0
    0|0
  • Sevgiliyle Arkadas Olabılmek İçin Nıkah Masasına Oturmak Gerekir , Ancak Ozaman Arkadas Olunabılnır , Hayat Arkadası Dıyoruz Buna :) onun Dışında Sevgılı Cıft Arkadaslık Kurabılıyorlarsa Arada Aşk Meşk Kalmamıs Alıskanlık Baslamıs Demektır Monoton Sıradan Yani Bencesi Bu.)

0|0
    0|0
  • Sevgili yeri geldiginde en yakin arkadas yeri geldiginde en iyi dost olmazsa o iliski bir sure sonra kabuk baglayip yok olur 😕

0|0
    1|0
  • O senin sen onun çok şeyi ya da her şeyi olması durumu..

Enfes!..

1|0
    0|0
  • Sevgilimin olmamasi tercihim.

1|0
    0|0
  • olunmamalı bence kız dedigin pes oynamaz gider evde yemek yapar temizlik falan yapar ya da oyun oynarsa temizlik oyunları oynasın jdfjdjs

0|0
    0|0
  • Sevgilin olacak kişi bence her zaman yanında rahat hissettiğin herşeyi beraber yapabildiğin aradaki samimiyetin bol olduğu biri olursa tadından yenmez ve zevkli geçer olmassa iki taraf sürekli değişimli acı çeker

0|0
    0|0
  • Olabilmeli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    65

Kızlar Ne Diyor 78

• Sevdiğim insan yakın arkadaşım olmalı.

1|0
    0|0
  • Sevgili benim için sadece sevgili demek değil. Yeri gelir abim , yeri gelir babam , yeri gelir arkadaşım , dostum, sırdaşım olmalı. Sevgili Elele tutusulan , opulup koklanilan birinden daha öte olabilmeli bence.

2|1
    0|0
  • olabilir bana bişey katmalı beni anlamalı anlaşmak da bu değil midir arkadaşlık ilişkiyi daha uzun süre ayakta tutar diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Yabancı araştırmalar bunlar. Aşkta heyecan ön planda. Bizde sevgililik dediğin bir ömür eş olma olarak görülüyor; iyi dost olmayan aynı yolda nasıl yürüsün o kadar?

0|0
    0|0
  • Sevgilim sırdaşım, oyun arkadaşım olabilmeli ama sevgili özelliğini kaybetmeden bir cs oynaya bilmeliyim sevgilimle ama onun gözünde bir erkek gibi değil sevgilisi olarak. Yeri gelir cilvemi de tribimide yaparım oynumuda oynarım.

0|0
    0|0
  • Sevgililikte olay çok ciddi boyutlarda olmayabiliyor ama eğer evliysen bu sefer anne olmakla eş olmak birbirine karışıyor eğer bu karışıklık ta sevgililik döneminden itibaren başladıysa bir durup düşünmek lazim nerde hata yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Bence olmalı

0|0
    0|0
  • Ya kişiden kişiye değişiyordur
    Mesela benim sevgilim en yakın arkadaşim olabiliyorsa, onunla çok iyi anlaşıyoruz demektir buda olumlu etkiliyor

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsak birbirimizi arkadaşım sırdaşım canım gülüm olsun tabi.. yanında rahat edemeyeceğim bir sevgiliyi neyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Biz en başında arkadaştık, şimdi sevgiliyiz aynı zamanda da arkadaş. Ve ikimiz de halimizden memnunuz.

1|1
    0|0
  • Sevgilimin yakın arkadaştan farkı olmalı.. Bende katılıyorum bu fikre , çok doğru bence..

0|0
    0|0
  • herşeyin olacak :D

0|1
    0|0
  • Sevgilim beni dinleyebilmeli.

1|0
    0|0
  • eşim en yakın arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Arkadaş gibi de olmalı yoksa yanında zaman geçmez sıkılır insan

0|0
    0|0
  • Bokunu çıkartmayın

0|1
    0|0
  • Olabilmeli tabi, en yakın dostun, abin gibi seni koruyan, baban gibi kendi canından bile çok seven, seninle kardeş gibi çocuklaşan, aşık olan bir Sevgili olması lazım..

0|2
    0|0
  • Bence ilabilmeli

1|0
    0|0
  • Bana göre herşeyin bir adı olduğu gibi sevgili demek farklılık anlamına gelir. Çoğu kişiyle yakın arkadaşlık kurabilirim. Eğer sevgilime karşı arkadaşlık taslarsam bence bunun samimiyeti kalmaz.

0|0
    0|0
  • Hem arkadas hem sevgili iliskiyi bana kalirsa monotonlastiriyor. Arkadaslik daha baska

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    58
Yükleniyor... ;