Aşık olduğum kızdan ayrılmak istiyorum ne yapıcam nolur yardım edin?

Anonimkullanıcı22
(Lütfen sonuna kadar okumadan yorum yapmayın ön yargılı davranmayın yarısını okursanız yanlış anlaşılacak çünkü) 1 yılı geçmiş bir ilişkim var acayip çok seviyorum o beni 2 kat daha çok seviyor. Bu 1 yıl içinde ara ara ayrılmayı düşündüm ama söyleyemedim üzülmesini istemiyorum bir kaç kez 1-2 gün arayla barışacağımızı bilerek ayrıldık ama öylesine gibi bişey sinirden. Acayip çok seviyorum ve sevdiğim için ayrılmak istiyorum acı çekmesin diye herşeye rağmen o çok mutlu ama ben değilim artık çok seviyorum ama olmuyor. Ayrılsam biliyorum kız aylarca kendine gelemeyecek hergün ağlıcak kendine kötü şeyler bile yapabilir, öldürecek kadar değil ama bir kaç hastalığı var ağrıları oluyo acı çekiyo bu halde bırakmak istemiyorum onu yalnız hissediyo oda kendini benden başka kimsesi yok gibi ama hastalığıda hemen geçecek türden değil yıllarca sürücek bu biliyorum ayrılsam daha kötü olur belki hergün dua ediyorum Allahıma napıcam diye. O kadar kendimden soğutmaya tiksindirmeye çalıştım olmadı lan bu nasıl bişey. Ya o kadar çok seviyorumki artık öpmüyorum bile kıyamadığımdan, ben böyle değildim bir gün içinde kaç kızla buluşup fındık kırardım.. Ama artık mutlu değilim çok aşığım ama mutlu değilim bu ilişki beni çok kötü yapıyo 2 günde bir o ağlıyo ben ağlıyorum hergün kahırlanıyorum ufak bir müzik duyuyum ağlıyorum yaşama sevincim kalmadı çok yalnız kaldım asosyal oldum yaşadığım şehirde popüler biriydim 1 yılda böyle olmak çok koyuyo haftada 1 gün buluşuyoruz oda en baba 2-3 saat. Gay olsam bu kadar olmaz yemin ederim ya kız denen bişey kalmadı hayatımda sevgilimede sevdiğimden dokunamıyorum kıyamıyorum. Koskoca şehirde ben ve 3-5 arkadaşım var sanki, onlarında çoğu uzakta zaten. 7 günün 6 sında eve geç gelen ben artık 7 günün 6 sında evde oturuyorum çıldıracağım şu an bunu yazarken gözlerim dolu titriyorum nedense. Ya ben kendimi geçtim çok ağlıcam günlerce ama ben kendimde değilim ondayım onu üzmek istemiyorum lütfen yardımcı olun çözüm önerin eridim artk ayakta duramıyorum
Aşık olduğum kızdan ayrılmak istiyorum ne yapıcam nolur yardım edin?