Sevgiliye çok abartılı elle yapılmış hediye vermek çer çöp değil mi?

Gizli Üye
Böyle bir hediye gördüm sözlüklerin birinde... Ben bunu alsam bomboş gelir.. Sizce öyle değil mi? Böyle antik kuntin şeyleri seviyor musunuz? Tişört ya da işime yarayacak birşeye daha çok sevinirim? Çiçek de daha basit ama sevindirici mesela? Arkadaşın hediyesi :

"yıl dönümü hediyesi olarak yüzüklerin efendisi hayranı sevgilime bununla ilgili bir hediye hazırlamaya karar verdim. en son thorin's key almıştım. çok mutlu olmuştu.
biraz zahmetli bir hediye. 3 filmin de repliklerinin % 80 nini yazdım. bunları elf alfabesiyle sarı kağıtları olan güzel bir deftere yazıcam. sonuna da elfçe bir aşk mektubu. sonra da türkçelerini tabi. defterin kapağına metal kabartma ile üç boyutlu bir orta dünya haritası yapıp yapıştırmayı düşündüm. ve bunları ahşap boyama ile üst yüzünde yüzüğün etrafındaki yazıların olduğu siyah zeminli, kapağının içinde de ayrık vadinin ya da minas tirith in resminin olacağı bir kutuya koymayı düşündüm. sanki orta dünyadan bir hazine geçmiş eline gibi hissetsin istedim. şimdi yüzüklerin efendisi hayranı olanlara soruyorum özellikle. nasıl bir hediye olur? ya da daha orijinal bir fikir verebilecek olan var mı?"
Sevgiliye çok abartılı elle yapılmış hediye vermek çer çöp değil mi?
1
0
Görüşünü yaz