Evliliğimde ters giden şeyler var, nasıl üstesinden gelirim?

Merhaba özellikle evli erkek ve evli kadın arkadaşlarıma danışmak istiyorum1 yıllık evli bile değilim eşim normalde iyi bir adam. ama artık bundan da şüphe eder oldum evliliğim bitecek diye korkuyirum. anne olmak istiyorum eşimden başka bir erkeğe dokunmak evlenmek vs istemiyorum o yüzden çok şeye katlandim beni ilk ay hırsız ilan etti antidepresan kullandım diye raporlu deli ve çocuk olmadığı için de kısır. eşimi ailesi o kadar çok dolduruyor ki artık engel olamıyorum resmen evliliğim gozumun önünde mum gbi eriyor yani kimseye anlatamıyorum insanlara güven olmuyor çünkü ben biraz sınırlı biriyim eşimle görücü usulü evlendik ve ben eşime aşık oldum aramızda yaş farkı var onu çok seviyorum ne dese vazgecemiyorum evimi seviyorum ama artık tek başına olmak zoruma gidiyoe sürekli asagilanmak hakaret yemek çok zoruma gidiyor zaten eşimle güven problemim var kendisi yurtdışında çalışan belli dönemler gelen biri. ve ben evde tek kaliyorum. eşim kadın ortamında çalışıyor ve ben aşırı kıskancım çünkü eşimin geçmiş vakaları var ve önümüze çıktı neyse aile deseniz onların baskısı "eşimin beni bosamasi için "sürekli baskı yapior kendi tarafı. ben birkaç şeyini yakaldim eşimin fakat herşeye rağmen sustum ama iki aydan sonra çıldırdım adeta küfre hakarete başvurdum eşim onceleri hiç kufretmezdi sonra o da etmeye başladı sonra yurtdışına gitti ve ben eşimi komple kaybettim artık beni umursamıyor günde üç defa arayıp soruyor. o da toplasan 15 dkka etmez ben tekim ve cidden ilgiye çok ihtiyacım var artık sadece ağlayıp duruyorum defalarca boşanma aşamasından döndük şimdi yurtdışında gelmesine birkaç ay var ben evde tek kalıyorum bazen ilgi istiyorum ne bileyim güzel sözler desin istiyorum soru sorunca kadın mevzusunu açınca ki başka birinin olduğunu cidden düşünüyorum çünkü kavga etsek bile gözlerinin içi isildardi şimdi hiç umrunda değilim çok yoğun çalışıyor diyip kendimi kandırıp duruyorum ama benim hakkım değil mi sevilmek ilgi görmek. tek başıma kimsem olmayan bir şehirde ayakta duruyorum hemde büyük bir şehirde ailemin yanına sırf çok boşanma aşamasından döndük diye gidip huzirlarini kaçırmak da istemiyorum anlayacağınız çok yanlızım. bir hafta konuşmadığım günler oldu konuşmak istemiyorum dedim ve o gün sinir krizi geçirip hastanelik oldum arayıp dalga geçti bnle. mesefa koydum bir hafta sonra alışveriş yaptığım gün arayıp seni çok özledim falan dedi hiç hatun demedi bana ya hanım kelimesini kullanmadı cidden bakımlı güzel biriyim herkes beğenir beni ne eksiğim var ki böyle davranıyor namazinda kendi halinde kendindende yaşça küçük biriyim ciddi anlamda artık napacagimi bilmiyorum. sürekli hakaret edip küfrediyor ben soru sorunca kendini savunmaya geçiyor ben sürekli beni aldattığını söyleyip duruyorum cidden evliliğim bitiyor ve kendimi ucuz basit hissediyorum cidden ya ben kafayı yedim ya da evliliğim bitecek diye kendimi yiyip duruorum. lütfen konu benim için çok önemli ve çok hassas bir dönemden geçiyorum mantıklı yazanlara ihtiyacım var

Evliliğimde ters giden şeyler var, nasıl üstesinden gelirim?