Yıl dönümümüzde kardeşiyle buluştu, mesajla bile kutlamadı. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Arkadaşlar bugün 3. yıl dönümümüz yarın da kardeşinin LGS'si var çok da seviyorum deneme takiplerine kadar ben yardımcı oldum. Motivasyon hediyeleri aldım. Bugün 3 yıl oldu hatta birkaç gün öncesinde kendisi hatırlattı şarap&piknik mi yapsak diye ben de olur dedim. Dün mesaj atmış yarın çıkarsak gündüz çıkalım ya da erken dönelim kardeşimin sınavı var diye tamam dedim. Neyse sonra mesaj attım şehirdışına mı çıksak erkenden dedim sabah işe gidicem dedi. Ben de izin alamaz mısın dedim izin alıcak olsam kardeşimi sinemaya götürürdüm dedi. Ben de boş ver yıl dönümünün önemi yok sen kardeşinle çık dedim o da tamam olmadı beraber çıkartırız dedi. Ve dünden beri tek bir mesajla bile yıldönümümüzü kutlamadı. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler
9 ay
GÜNCELL
Güncellemeler
9 ay
cevap verir misiniz ayrılmak üzereyim
Yıl dönümümüzde kardeşiyle buluştu, mesajla bile kutlamadı. Ne yapmalıyım?