Kız arkadaşım hiçbir şey demeden engelledi, ne yapmalıyım?

Ben şimdi 3 haftadır bi kızla konuşuyorum oyundan tanıştık her şey çok güzel gidiyodu mükemmeldi yani bi ara kendimi kaldıramadığım bi dönemdeyim falan diyordu reglmis zaten daha sonra konussak tarzı bende beraber asalım falan dedim neyse hallettik bi sekilde konusuyorduk. Bi anda konusurken geliyorum dedi gitti mesaj yazdım birazdan donucem dedi o gun gelmedı gece aradım acmadı engelleyecegi aklımın ucundan bile gecmedi oyle mukemmeldi ki hersey. Gece 100 kere aramısımdır en az engelledigi icin dönmedi hic bir sekilde. Bende sonraki gün okulda gitmedim 1 de cıkıyor o da okuldan. Onun okuluna gittim uzak mesafe bu arada gidis gelis 4 saat surdu metroyla ben anadolu yakasındayım o avrupa her neyse. Gittim sabah 10 da yola cıktım her yerden engelledigi icin ulasamadım okulun onunde bekleyip onu aradım gozumle ordakilerden telefon alıp aradım acmadı. Umudumu kaybettim takılıyodum oralarda yürüyerek sonra twitterını gordum yanıt verdim bi twittine aricaktim bi daha telegram kullanıyomus mesaj yazdım dondu her sey normalmis gibi konusuyodu ben okuluna geldim bulamadım gel bi konusalim dedim cogu kisi bu fedakarlıgı yapmaz 3 haftadır tanıdığı birisi icin onca yolu gitmez gidipde görememek de vardı sonucta ben herseye rağmen gittim neyse iste dedi park var burada gel dedi gittim konustuk her sey normaldi sordum niye gittin diye engelle demedin mi dedi bisey olursa hic bisey demeden diye ben oyle bisey demistim ona benden sogumamis oyle dedi sadece problemleri oldugunu soyledi. Neyse kafeye oturduk cay ictik en kotu konusalim dedim manita seklinde olmasa bile tamam dedi evine bırakacaktım istemedi yok annem gorur ablam gorur beni oldururler boyle görürlerse diye bende kıyamadım tamam dedim sarıldık vedalastık metroya bindim engeli kaldır diye bagırdım gitmeden tamam dedi binince arayayım dedim kaldırmamıs telegramdan yazdım tam o ara metroya biniyodum bakamadım telefona aramıs sonra tam ben arıyodum mesajlar silindi bir anda ordan da engellemis tum yolu mutsuz sekilde dondum Şu an cok sıkıntıdayım konusurken tipe onem vermiyorum falan demisti bulusunca da annem cagırıyor sadece konusmak icin cıktım diyip gidebilirdi beraber yaklasık 1 saat falan vakit gecirdik o da degil nedenini de bilmiyorum Şu an baglanmısım bi de cok sinirim bozuk Şu an

Kız arkadaşım hiçbir şey demeden engelledi, ne yapmalıyım?