2.5 yıllık ilişkimden ayrıldım pişmanlık yaşıyorum ne yapmalıyım?

Selam. 2.5 yıllık bir ilişkimiz vardı. Güzel günlerimiz oldu. Genel olarak inatçı ağlak baskın sorgucu güzel kız ve çabasız umursamaz seven yakışıklı erkek tarzında bir ilişkiydi ama mutluyduk. En azından yananayken. Yananayken best çiftiz buluşmalar bitince işimden dolayı ilgisizlik hakim olan bir süreçti. Ama genel olarak memnunduk. alışmıştı saatler sonra aramalarına mesajlarına bakmalarıma. Hatta bazen öyle oluyordu ki 4 5 saat habersiz bırakıyordum. Aşırı bir sevgisi vardı. Normal degildi gerçekten. Bende seviyordum tabi ama onun kadar değil. Gideceğini hiç tahmin etmezdim hep cepte sanırdım. Tartışmalar olunca gidersen git derdim. bide ilk uzun ilişkimiz ikimizinde ve biçok şeyi beraber yaşadık başkasıyla yapamam diyordu evleniriz diyorduk ben pek ciddiyeti anlayamasamda. (Ayrıldıktan sonra anladım beni sürekli uyarırmış kıymet bilmem için, pişmanım)

Velhasıl son 4 aylık süreçte ara verelim dedim çok bunaldım işimi gücümü düzene sokmalıyım dedim bahane buldum sanırım bilmiyorum meğer mutsuzluğunda mutsuzluğu varmış kıymet bilemedim. Pişmanım sonuç olarak dedim ya hiç bitmez gitmez sandım. 4 ay dile kolay dayanabilmiş. (Ona göre ilişki başından beri hep çekiyormuş)

Bu 4 aylık dönemde konuşuyoruz sadece, kafede restaurant ta oturmalar yok ama evine bırakıyorum falan. Neyse 1-2 ay önce karar aldık barışıcaz dedik. Eski halimizi özledik. Son 1 aydır soğuk davranıyordu çabalaman lazım beni çok üzdün neler çektim ve çekiyorum dedi. ( İşyerimin önünde sogukta 1 saat bekledi çıkmadım gururdan, 2 3 kere hastanelik oldu, kilolar verdi, ailesine yansıdı) ama toparlanırız dedik. İlgi alaka bende yine aynı seviyede olunca kızda ayrıldı benden. Ben 4 5 gün sonra anladım ki durum ciddi çünkü normalde hemen arar yazar.

İş çıkış saatini bildigimden almaya gittim 4 gün sonra gönlünü alırım hesabına ama başımdan aşagı kaynar sular döküldü. Başka bir çocukla yürüyordu. Arabayı durdurdum sordum arkadasım dedi Arabayı döndüm park ettim geldim çocuga sordum 1 aylık sevgilyiiz dedi.

O an anladım fakat mantıklı hareket edemedim beni anlayanlar vardır muhakkak çok kötü bir şey. Çocuga diyorum birader benden haberin var mı senin 3 yıllık sevgilisiiyim dedim. Siz aylar önce ayrılmışsınız dedi. (4 gün önce resmi olarak ayrıldık)

Neyse cocuk depremzede eşyalarını almaya gelmis üniden sınıf arkadasıymıs 1 hafta sonra gitti çocuga 1 aylık görüşmelerimizi attım ayrıldılar. 1 gün Sonra tekrar barısmıslar cocuk son bir sans daha vermis.

Hala daha süreç devam ediyor ama bende o sinirle küfredip tüm eşyalarımı istedim onunkileri verdim beni istemediğini söyledi ancak tanıyorum onu çok pişman olacak.

İllak ayrıntıları vardır ancak durum yeterince açık sonradan pişman oldum güzel ilişkim varmış meğer. Çocuğu sevmiyor konuştuk telefondan birkaç kez açıklama yaptı ama hissizleştim dedi bana karşı. Psikolojim iyi değil uzak durun hepiniz benden dedi ama hala onla iletişim halinde.

Bu durumda oldugunuzu düşünün nasıl hareket edersiniz ve nasıl yorumluyorsunuz?

2.5 yıllık ilişkimden ayrıldım pişmanlık yaşıyorum ne yapmalıyım?