Hintli bir adamla online olarak tanıştım sizce geleceğimiz ne olur?

Gizli Üye

Işin tuhafı ona daha önce evlenip boşandığı mi anlattim ve buna rağmen kabul etti beni (hâlbuki daha önce elime erkek eli bile değmedi yani bekarım erkek arkadaşım bile olmadı bunu neden ona anlattım bilmiyorum) benim için müslüman olacak Hintli yazılım muhendisi diyor ki vize islemelrim halolsun gelecek seninle evlenip kanadaya yerlesecem benim işim orada dedi bir sorun var ben ona hiç evlenmedi günü bu konuda yalan soyledigimi söylersem beni terk mi eder

Güncellemeler
1 yıl
Ona benim sınavlarım var dedim ve onu her yerden tamamen engelledim
Hintli bir adamla online olarak tanıştım sizce geleceğimiz ne olur?