Biraz dertleşmek istiyorum uzun ama okur musunuz lütfen 😔?

Gizli Üye
Ben evli bir adamla 2 sene birliktelik yaşadım, birkaç ay önce bana vicdan azabı duyduğunu eşinin hasta olduğunu (kanser) gitmek istediğini söyledi ve gitti.. ama sonra geri geldi tamam biraz benim ısrarlarıma dayanamadı geldi ama tekrar devam ettik ilişkiye. Bu sefer f. ckb. dy tarzına döndü ilişkimiz. Üç beş günde bir kullandığı telefonu açmaya başladı daha az arar oldu.. ona birçok hatam oldu o süreçte hepsini affetti ama aramızdaki soğukluk bir türlü gitmedi. Arkadaşlarına artık karı kız ayağından yorulduğunu söylemiş ama ben ona beni sevmiyorsan git dediğimde sen y. tmak için kullandığım biri değilsin el âlemin o. rus. pularıyla olacağıma seninle olurum, amatörce olur ama seninle olurum dedi. Seviyorum seni diye de ekledi. Ne yapacağımı inan bilmiyorum arkadaşlar kafam kaldırmıyor artık.
Bu arada kıskançlık krizlerim başladı iftira atar gibi paranoyaklaştım başka kadınlar yüzünden böyle oldu diye kendi kendimi yiyip bitiriyorum. Onu da darlıyorum bir akıl verin yalvarırım.😔😔😔🥺🥺🥺
Güncellemeler
1 yıl
Barıştık 😍🙏
Biraz dertleşmek istiyorum uzun ama okur musunuz lütfen 😔?