Karım 2 aydır garip. Aldatıyor sandım kavga ettik. Kıymetimi bil diye aldatmış gibi yaptım dedi. İnanmalı mıyım?

Gizli Üye

Ya çok fazla ihtimal var ve ben çözemiyorum deliricem artık. Karım son iki aydır bana değişik davranıyo olduğundan daha sevecen daha tatlı konuşuyo hiç sorun çıkarmıyor. Tartışsak fazlasıyla alttan alıyor. Sürekli telefonuyla ilgileniyo garip telefon konuşmaları. Ben söylemeden yapmıyor ki her zaman yüksek bi kadındı ben yetişemezdim ona. Bunlar birleşince ben aldattığını düşündüm sordum kavga ettik. Karım belli etmez ama çok kindardır en ufak yanlışı 1000 yıl unutmaz. Ben onun doğum gününü unutup arkadaşlarla maça gitmiştim dönünce farkettim ama sorun değil dedi. Ben zaten içten içe kinlendiğini farkettim gözlerinden. Biraz da denyoluk yaptım özür dilemedim alırız bi hediye ne var normal bi gün abartmaya gerek yok falan dedim. Hiç cevap vermedi sıvadım resmen. Ondan sonra davranışları değişmeye başladı 2 ayda delirtti resmen aklımla oynadı. Şimdi de bütün bunların küçük bi intikam olduğunu söyledi kıymetini bileyğm diye yaptığını söyledi. Bi yandan eşimin bunu yapabilecek potansiyeli olduğunu biliyorum bi yandan da sinirden gerçekten aldatmış olabilir diyorum. Yine telefona gömülmüşken kavga etmeye başladık. Merak ediyosan al bak diye telefonu verdi herşeye baktım ama şüpheli hiç bişey yok. Aslında hiç bişey yapmadı denilebilir ama benim aklım çok karıştı. Ne yapmalıyım ne düşünmeliyim?

Karım 2 aydır garip. Aldatıyor sandım kavga ettik. Kıymetimi bil diye aldatmış gibi yaptım dedi. İnanmalı mıyım?