Ayrılık konuşması yapalı 3 hafta oluyor hiçbir iletişim yok onu geri kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

cosinusinus

2 yıllık ilişkimizde benden kaynaklı çıkan tartışmalardan, onu değersiz hissettirdiğimi düşünerek 2 defa kısa süreli ayrılıklar yaşayıp ona olan sevgimi ilgimi ifade ettikten sonra barışmıştık. Stresli döneminde yaşadığımız tartışmalardan, onu anlamadığımı düşünüp bana olan güveninin bittiğini söyledi. Bu defa benden vazgeçmeye öyle kararlı ve kendini hazırlamış durumdaydı ki. Ağladım, karşısına çıktım, pişmanlığımı gösterdim, bir deftere bu süreçte 2 yıldır onunla paylaşmadığım hikayemi ailemi vs hep anlattım bana güven dedim olmadı. Tüm bunlar için geç olduğunu söyledi, verdiğim hediyeleri kaldırdı, konuşmak için hazırlan dedi 3 hafta önce buluştuk. Yaptığım hataları sayıp değişmeyeceğini düşünüyorum diyerek ayrılmak istediğini söyledi. Bana artık dönmeyeceğini kesin dille söyledi, umut yok dedi. Whatsapp mesajlarını sileceğim sana da tavsiyem durumu atlatman için silmek olur diye tavsiye bile verdi. O kadar vazgeçmiş durumda halbuki ilişkimiz süresince beni seven bana değer veren sevgisinin çok güzel ve özel olduğunu düşündüğüm gördüğüm kişi düzelmeyecek telafisi olmayacak diye bıraktı. Bana olan sevgisinin tamamen bittiğini düşünmüyorum, ama o benden vazgeçmeyi unutmayı seçti. Bunu kabul edemiyorum, onu yeniden kazanmayı çok istiyorum. 3 haftadır iletişim kurmadım bir değişiklik yok, instagramda hala engelliyim. Ne yapabilirim, ben böyle bizi unutup vazgeçmesini izlemek istemiyorum.

Ayrılık konuşması yapalı 3 hafta oluyor hiçbir iletişim yok onu geri kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?
2 Görüş