Arkadaşlar 2,5 senelik ilişkimi devam ettirme konusunda kararsızım. detayı okuyup tavsiye verir misiniz?

Gizli Üye
Yaşlarımız 19-23. Genel olarak anlaşıyoruz. Fakat son zamanlarda emin değilim. Davranışlarından soğumuş gibiyim. Son 3-5 aydaki tartışmalarımızı düşününce soğuyorum. Tweetlerime karışıyor. Eximemi göndermişim bilmemne. 3 senelik iliskimde ex mi kalmış kardeşim ya? Biraz mantık. İnsta vs herşeyimin şifresi onda var üstelik. Neden oje sürmüşüm ayağıma dikkat çekermiş sürme diyo falan. İstanbul'da kaliyorum gece çıkma sokağa iti kopuğu varmıl bilmemne nabayım yani onlar var diye hiç mi dışarı çıkmiyim gündüz de it ittir.
Güncellemeler
1 yıl
Ggh
Güncellemeler
1 yıl
Güncel
Arkadaşlar 2,5 senelik ilişkimi devam ettirme konusunda kararsızım. detayı okuyup tavsiye verir misiniz?