Bana inat evlenen ex sevgilim şimdi peşimi bırakmıyor. Ne yapacağım ben bu adamla?

Gizli Üye

2 yıl beraber olduğum insan sırf kısıtlanmalara gelmiyorum diye başka biriyle evlendi. Üstelik evleneceğini de sosyal medyadan gördüm. Beyimiz evlendi evlenmesine ben de acılarımı aşmaya başladım. Ama geçen ay beni düğünde gördüğünden beri sürekli iletişime geçmeye çalışıyor, fake hesaplardan izliyor. Özürler diliyor. Ne yapacağım ben bunula

Bana inat evlenen ex sevgilim şimdi peşimi bırakmıyor. Ne yapacağım ben bu adamla?