Sorumu lütfen tam okuyarak cevap yazın o kadar üzgün kırgın içim dolu ki fikir almak dertleşmek istiyorum?

Gizli Üye

Benım 2 senelik bir ilişkim vardı işinden dolayı buluşamadık asker Surıyeye gitti tam geldi buluştuk ilk kez buluştuktan 1 hafta sonra ayrıldık 1 ay ayrı kaldık. Ailemi karşıma aldım onlara yalan söyledim gittim onu görmeye ilişkım artık sanal olmasın geleceği olsun diye. 3 gün önce barışalım diye mesaj attım uzak uzak konuştu anladım sıkıntı var. Ne oldu dedim gelecek göremiyorum dedi. Gerçekten de çok kırıldım üzüldüm. Haketmedim. Senı seviyorum dedin dün şimdi böyle diyorsun gururumla neden oynadın deyince. Seviyorum ama geleceğimiz yok dedi. Numaramı falan silmemiş. Ne yapmam lazım sizce çok kırgınım gerçekten ailemi karşıma alarak ne yaptım ne gördüm numarasını falan silsem mi ben sizce o silmemiş de

Güncellemeler
1 yıl
Kendi memleketime dönerken yolda öyle heyecanlıyım ki artık buluştuk belkı seneye evleniriz diye öyle mutlu olmuştum ki haketmedim gerçekten. Gidememe durumum oldu ağladım kardeşime yardımcı ol gideyim bende ilişkım düzgün olsun anne olayım diye bunu duymak çok kırdı beni haketmedim gerçekten
Sorumu lütfen tam okuyarak cevap yazın o kadar üzgün kırgın içim dolu ki fikir almak dertleşmek istiyorum?