Hâlâ şoktayım! Sevgilisi varmış daha yeni öğrendim ama birkaç gün yazışmıştık, neden böyle yaptı?

Gizli Üye

anlayanlar gelsin insan başına gelmeyince anlamıyormuş aah ah! Dış görünüşünden etkilendiğim bir çocuk ile bir haftadır yazıştık instagramdan tamam mı bana çok geç cevap veriyor ama veriyordu yani, sonra bir baktım sabitlenen hikâyelerine 300-400 gün önce sevgilisi ile olan hikâyelerini paylaşmış! Tamam belki ben suçlu olabilirim tanımadığım birine güvenip mesaj atarak ama o da masum değil bence! İnsan demez mi sevgilim var bana mesaj atma falan diye ya? Fazla kaldırdık tabi bir yerlerini neden desin ki... O kadar da adi değiliz elbette kaç gün oldu yazmıyorum unutacağım elbette 🥲 bu da böyle bi tecrübeymiş ne yapalım..

Güncellemeler
2 ay
Şimdi anlayanlar bana şunu söylesin dostlar ben şimdi napim takipten çıkayım mı? O da beni takip ediyor ama şimdi çıksam demez mi sevgilimle hikayelerimi sabitledim diye beni takipten çıktı falan 😕
Hâlâ şoktayım! Sevgilisi varmış daha yeni öğrendim ama birkaç gün yazışmıştık, neden böyle yaptı?
60 Görüş