Türkler neden çok güzel bir ırk?

Gizli Üye

Gerçekleri konuşucam ifade özgürlüğü yani lütfen üstüme gelmeyin sadece ifade özgürlüğü yapıcam öncelikle

Ben 2 senedir Türkiye'de yaşayan bir rusum sokakta gezerken uzun boylu renkli gözlü sarışın kız ve erkekler görmek istiyorum ama hiç göremiyorum gördüğüm tüm erkek ve kızlar genelde 1.50 1.75 arası göbekli esmer kahvarengi gözlü genel olarak tipsiz insanlar güzel denilicek kişi sayısı aşırı az geçen çocuğun biri bana gelmiş beni niye reddettin 50 tane sevgilim flörtüm var diyor ama çocuk 1.70 boyunda şişko esmer göbekli bir erkek yani bunun 50 sevgilisi olsa ne yazar olmasa ne yazar yani sevgilisi olan erkek ve kızlarda bu ülkede tipsiz Avrupalı gibi değilsiniz ortadogulular gibi esmer bodur ve göbeklisiniz bize gelirsek ben mavi gözlü sarı saçlıyım annem babamda mavi gözlü hele hele erkek kardeşimde voleybolcu 1.96-1.97 boyunda sarışın mavi gözlü türk erkekleri ve kızları erkek kardeşimi aşırı derecede kıskanıyor bu çok belli oluyor türkler aynı zamanda kendinden iyi birini görünce kıskanıyor sanırım sokakta bissürü esmer bodur piliç gibi gezen kısa tipsiz erkek var türk erkekleri neden böyle türk kızlarıa aynı sokaktaki tüm kızlar 1.60 genelde esmer tipsiz şişko oluyor eleştiriye açık olun ırkınız Araplara ortadogululara Benziyor yabancılar ucuz diye Türkiye'ye geliyor ama yavaş yavaş soğuyorlar daha gelmeyedebilirler arkadaşlar empati kurun sonra yorum yapın sizin ırkınız neden bu kadar çirkin

Türkler neden çok güzel bir ırk?
12 Görüş