Yaşım 32 ve bu zamana kadar biriyle sevgili olmadım. Sizce bir kız neden beğenilmez?

Gizli Üye
Lise de olsun Üniversitede olsun bir teklif almadım çok mu tipsizim bilmiyorum ama beğenilmedim sanırım. Bu durum beni üzüyor ister istemez. Üniversiteden yeni mezun olduğum sırada birkaç tane görücü usulu tanişma teklifi geldi onu da ben reddettim o sıralar ailevi sorunlarımız vardı kabul edemezdim. Kaç yıl oldu ne bir teklif var öyle ortamcı biri de değilim. Hani her şey nasip diyorlar ama benim nasibim galiba yalnızlık ben bu hayata birilerini tebrik etmeye gelmişim. Sizce bir kız neden beğenilmez sadece dış görünüş mü en büyük etken?
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar bu kadar yorum geleceğini düşünmüyordum destek mesajlarınız için ayrıca teşekkür ederim 🙏🍀
Yaşım 32 ve bu zamana kadar biriyle sevgili olmadım. Sizce bir kız neden beğenilmez?