Nişanlı biriyle beraberim. Beklemeli miyim yoksa terk edip yoluma mı bakmalıyım?

Gizli Üye
Doğrusu nişanlı biriyle beraberim. her şey konuşuldu anlaşıldı. Ayrılacağını onu sevmediğini, ailesinin zoruyla nişanlandığını, hatta anne babasının da artık o aileyi ve kızı istemediğini söyledi. 6 ay oldu ama hiç bir hareket yok. Ayrı yerlerde yaşıyorlar ama bişey olsa onların dibinde bitiyorlar ailecek, çocuk istemiyorum gitmeyi diyor ama asla hiç hir şeye karşı çıkmıyor. Sosyal medya hesapları kızda, her yerde onun adı yazıyor. Kaldır sevmiyorsan diyorum sorun çıkarır diyor. Hep bekle birden olacak bişey değil diyor. Ama sıkıldım üstelik yoruldum. Gitmeli mi yoksa beklemeli sizce? Onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum ama durumumuz hiçte hoş değil üstelik can yakıcı. Siz olsanız napardınız?

(Onunla aramızda geçen dün geceki konuşmalar.)

O-:Aşkım valla bende istemiyorum oraya gitmeyi

Yemin ederim bak

Böyle planlamamıştım bugün ya

Ben-:
Kaç kere daha yasicaz bu durumu

Ya da ben şimdi bunu da nasıl atlatayim söyle bana

Kalırsan dedim yemin ettim kendi canıma

O-:
Aşkım bak yine sana geldim senle mutluyum senle yaşıyorum hayatın anlamını

Aşkım yemin ediyorum böyle olcağını hiç bilmiyodum

Ben:
Böyle değil Umut. Hiç gitmemen gerek anlıyor musun. İki de bir onun yanında bulunup onunla onun ailsigle olup gelip senle mutluyum diyemezsin
Güncellemeler:
1 ay
Herkese ayri ayrı teşekkür ediyorum iyi ya da kötü görüşleriniz için.. empati yapmam ve kızın açısından düşünmem gerektiğini söyleyenler olmuş, cahil değilim her detayin farkında ve ağırlığının altındayım. Biseyler yaşanıyor elde olmadan yanlış olduğunun bende farkındayım başlarda bilmiyordum nişanlı olduğunu öğrendiğimde terketmedim tek suçum bu. Ama bende bu durumdan hoşnut değilim, yaptığım hatayla övünmüyorum sizden bunun için fikir almak istedim yargılamak sizin işiniz..
1 ay
Zor olanı yapıp onu heryerden engelledim ve bende olan herşeyini yok ettim.. sitem edip kızanlar, aptalsın diyenler hepiniz haklısınız.. geleceğim son nokta tam olarak burasiydi ve tek bir anlık kararla tek bir hamleyle sildim onu hayatımdan. Hepinize tek tek teşekkür ederim iyisiyle kötü kötüsüyle yorum yapan görüş paylaşan herkes saolsun 🥀
Nişanlı biriyle beraberim. Beklemeli miyim yoksa terk edip yoluma mı bakmalıyım?
44
39
Görüşünü yaz