Sevdiğim kadının 2 yıllık ilişkisi var ama kafası karışık olabilir mi?

Gizli Üye
5 aydır gizli gizli sevdiğim bir kadından bahsediyoruz. Çalıştığım yerde bazen günlük olarak çalışmaya gelip üniversite giderlerini çıkarmaya çalışıyor. Son 10 gün önceye kadar neredeyse konuşamadık bile. 10 gündür bayağı yakın arkadaş olduk. İş içinde yardımcı oluyordum, ufak jestler yapıyordum, güldürüyordum, molaya giderken onu da götürüyordum... Bu 10 günlük süre zarfında 2 yıllık bir ilişkisi olduğunu ama 3 ay ayrı 3 ay beraber geçen kanser ilişkilerden olduğunu öğrendim. Bir arkadaşım kendisini arayıp benim duygularımı anlattı dün. Bir beklentim olmadığını ama sadece bilmesini istediğimi söylemiş.( Ben ondan bunu istemedim ama söylemiş bir kere ). Sevdiğim kadın ise ilişkisinin olduğunu ama bir barış bir ayrıl çok zarar gördüğünü söylemiş. Benim yanımda çok mutlu ve güvende hissediyormuş, değer veriyormuş, kafam çok karışık demiş... Ben ise sevgilisi olan bir kadın olduğunu öğrendiğim için uzaktan sevmeyi daha uygun görüyorum. Sevgilisine saygım var. (Kendisini tanımıyorum). Ama aklımı kurcalıyor ne olacak bundan sonra? Neye karar verecek? 2 yıllık kanser ilişkisini mi? Yanlızlığı mı? Yoksa beni mi seçecek? Ben ne yapmalıyım? Uzak durmam doğru mu? Yakın durursam ters tepebilir mi? Lütfen olayları iyi yorumlayan arkadaşlar destek versin..
Güncellemeler
8 ay
Değerli fikirlerinizi bekliyorum
Güncellemeler
8 ay
Sonuç olarak İzmir'e beraber gittiler ve bu hikaye de böylece sizleri haklı çıkardı. Bilmiyor değildim fakat biz insanlar garip canlılarız işte... Son bir mektup ile veda ettim. Bir daha karşıma çıkar mı bilmiyorum... Çıkarsa ne olur bilmiyorum...
Sevdiğim kadının 2 yıllık ilişkisi var ama kafası karışık olabilir mi?
4 Görüş