6 senedir evliyim ama eski sevdiğim kadını yüreğimden söküp atamıyorum. Yıllardır eşimden gizlemeye çalışıyorum, artık dayanamıyorum. Ne yapacağım?

Gizli Üye
10 yıl önce sevdiğim kız vardı beni sevmiyordu o kıza seni seviyorum dediğimde o kız beni kardeşi olarak gördüğünü söyledi söylediği andan peşini bıraktım ardından askere gittim geldim sonra onu unutmak için başkasıyla evlendim 27 yaşında 3 çocuk babasıyım. O kadında 2 çocuk annesi oldu ve 10 yıl sonra instagramda karşılıklı takipleşmeye başladık, lakin sanki 10 yıl önce hiçbişey olmamış gibi ordan burdan havadan sudan mesajlaşıyoruz ama 10 yıldır benim ona karşı sevgi hislerim değişmedi O kadına hala sana karşı olan hislerim hiç değişmediğini söylemek istyorum hem korkuyorum hemde dayanamıyorum, belki onunda bana karşı hisleri vardır ama söyleyemiyor gibi his ediyorum ama emin değilim nasıl emin ola bilirim? 6 yıldır hata üzerinden eşimle hayat sürdüyorum kafam çok karışık eşime karşı röl yapmaktan çook yoruldum çok😢😢 Yardım edin lütfen ne yapacağımı bilemiyorum?
6 senedir evliyim ama eski sevdiğim kadını yüreğimden söküp atamıyorum. Yıllardır eşimden gizlemeye çalışıyorum, artık dayanamıyorum. Ne yapacağım?
20
5
Görüşünü yaz