Sevgilim başkasından hoşlanıyor olabilir mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, erkek arkadaşımla çok dürüst bir ilişkimiz var, birbirimizden hiçbir şey saklamayız. Ama son zamanlarda benden bazı şeyleri sakladığını fark ettim. Bir erkek arkadaşının yakın bir kız arkadaşı varmış ve bu kız sürekli diğer çocuğa benim sevgilimle tanışmak istediğini söylüyormuş. Sonradan da tanışmışlar, sınavdan önce birlikte ders çalışıyorlarmış. Ben bu olayı daha ilk duyduğumda kızın kötü niyetli olduğunu anladım ve sevgilimden o kızla bir daha konuşmamasını istedim, o da konuşmayacağını söyledi. Birkaç hafta önce okulunun yakınındaydım sürpriz yapmaya gittim. Sınavdan çıkmasını bekliyordum ki meğerse çoktan çıkmış ve yukarıda bahsettiğim iki arkadaşıyla kahve içmeye oturmuşlar. Sevgilim bu kızla konuşmayı bırak oturup kahve bile içiyormuş. Sevgilim sigara da kullanıyor ve sevgilimin önünde kızın sigarası vardı ondan içiyordu. Üstelik yan yana oturuyorlardı. O arkadaşlarıyla ilk defa tanışıyor olmama rağmen beni neredeyse hiç umursamadılar ve sınav hakkında konuşmaya devam ettiler. Sevgilim sürekli beni arkadaşlarına anlattığını söylüyordu ama hangi bölümü okuduğumu, bölümlerimizin aynı olduğunu bile bilmiyorlardı. O günden sonra sevgilim o kızdan bahsetmeye başladı, onun da sevgilisi var gibi şeyler söyledi. Kızın sevgilisinin işine kadar yaşına kadar biliyor ama kız benim hakkımda hiçbir şey bilmiyordu. Daha sonra sevgilimle buluşacaktık yine sınavdaydı ve okulunun orada onu beklememi istedi. Ben oturmuş beklerken o kız yanımdan geçti ben de tanıdığım için ona bakıyordum ama kız ne selam verdi ne başka bir şey. Sadece dik dik baktı ve geçti gitti. şu an sevgilim sınavdan önce okula ders çalışmaya gitti, yanında kimin olduğunu o söylemiyor ben de sormuyorum ama çok iyi biliyorum o kızla olduğunu. Gerçekten çok kötü hissediyorum ve içim içimi yiyor bu kızdan hiç hoşlanmıyorum ve ayrılırsak bu kız yüzünden olacağını düşünüyorum. Sevgilimi sıkmamak, ya da kavga etmemek için ona hiçbir şey söylemiyorum. Aldatıldığımı falan da düşünmüyorum düşünseydim zaten direkt konuyu açardım ve ayrılırdım. Hiçbir şeyden emin olamıyorum sevgilim bu kızdan hoşlanıyor olabilir mi? Benim yerimde olsaydınız siz neler yapardınız, sevgilim neden ben bir şey demememe rağmen bu kızla görüştüğünü saklıyor? Beni sevdiğini biliyorum ama son zamanlarda benden çok uzaklaştı.
Sevgilim başkasından hoşlanıyor olabilir mi?
11 Cevap