Hoşlandığım çocuğun karakteri çok iyi ama biraz kilolu. Sizce karaktere göre mi karar vermeliyim yoksa tipe göre mi?

Deryayılmazz
Çok kararsız kaldım ve sizinle paylaşmak istediğim bir sorum var. 22 yaşındayım bir gıda mağazasında müdür yardımcısıyım. 3 ay önce bizim mağazanın hemen bitişiğine restorana açıldı çok iyi insanlar bide benim hemşehrilerim. Şu bir kaç haftadır orada çalışan bir çocuk bana baya yakın davranıyor başlarda ona hep abi derdim en son geldi yanıma sen kaç yaşındasın ki siye sordu 22 dedim o ise 25 yaşındaymış daha sonra abi dememeye karar verdim 🤭 aradan biraz zaman geçti bana çiçekçiden bir Buket çiçek geldi ama kimden geldiğini bilmiyorum ama bence o gönderdi soruyoruz ona gönderdim de demiyor göndermedim de çok çelişkili konuşuyor neyse beni akşam çıkışlarda babam gelir alır önceden rahatsız eden biri vardı o sebepten dolayı bu çocuk babamın yanına gitmiş oturmuş tanışmışlar bide aynı köylü çıktık bana karşı hisleride var çocuk çok iyi birisi böyle mantıklı konuşan mantıklı hareket eden ya böyle çok bilgili konuşur ama gel gelelim ki kilolu biraz çok değil ama göbeği var o kiloda yüzünde hoş durmuyor sizce ne yapmalıyım arkadaşlar ilerde bana teklif ederse ne yapmalıyım birazcık hoşlantı oluştu aslında bende çünkü çocuk beni el üstünde tutacak birisine benziyor sizce tip mi karakter mi neye göre karar vereyim?
Güncellemeler
+1 yıl
Bugünde geldi mağazamızdan tatlı çerez vs alıyor sürekli ve ben varım diye illa bizede ikram ediyor aldıklarından (3 kişi çalışıyoruz mağazada ) ben yokken mesela izinliyken oradakilere hiç ikram etmiyormuş yanımdaki abla bu sen varken hep bizede ikram ediyor diyor 🤭
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar çocuk şu son zamanlar daha çok ilgilenmeye başladı bana ve bugün bizim mağazaya gelip sana bir sır vereceğim ama ikimizin arasında kalacak dedi tamam söz dedim çiçeği ben aldım sana dedi itiraf etti sonunda Böyle benimle konuşunca gözlerinin içi gülüyor ya ama şöyle de bişey var akşamları babam beni almaya gelirken bu çocuk hep babamın yanına gider sohbet eder çay ısmarlar artık babamda bıkmış bu yüzden dükkanın önüne kadar gelmiyor o çocukta yakalıyor beni daha bırakmıyor diyor babam
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar yeni bir gelişme oldu dün ben işteykenken mağazayageldi normalde bu çocuk yanımızdaki restorantta motorculuk yapıyor motorunu bizim dükkanın yanına park etmiş ve yanıma gelip bana motorun sepetini açarmışın dedi utana utana gittim açtım ki bir dal Gül ve ortaboylarda ayıcık almış gülün içindede not vardı ismime özel akrostiş yazmıs ve sonunda umudum olurmusun Derya yazmıs ama dün cevap veremedim ya çokyoğun çalıştık bugünde izinliyim olumlu cevap vermeyi düşünüyorum sorarsa ne diyim
Güncellemeler
+1 yıl
O elbet yarın birgün sorar cevabın ne diye sizce nasıl bir cevap vereyim yani olumlu bir cevap vermeyi düşünüyorum bunu nasıl söyleyeyim ona?
Hoşlandığım çocuğun karakteri çok iyi ama biraz kilolu. Sizce karaktere göre mi karar vermeliyim yoksa tipe göre mi?