Kendi hayatımı yaşıyorgibi hissetmiyorum lütfen okuyun?

Gizli Üye
18 yaşındayım beğenilen bir kızım dıştan bakanlar hayatıma fazlasıyla özeniyor ama aslında hiç özenilecek bir hayat değil sosyal medya hesaplarımda olsun reelde olsun ortamda konuşulan biriyim ama güzel ve tanınan birisi oldugum halde bazı sebeplerden dolayı içime çok kapanığım bu durumdan da fazlasıyla nefret ediyorum arkadaşlarım var ama hiç birisin en yakını olmadım sadece bir kişiyle arkadaştım o da zaten eski sevgilimle büyük bir kazık attı onun dışında bu sene hayat diye bir şey kalmadı bende eskiden okulda olsun biraz rahatım sonra okul bitti biraz en yakın arkadaşımla gezebiliyordum aynı zamanda tabiki de annemin eski kafalılığı devam ediyordu ortaokuldan beri sevgilin olursa "sütümü haram ederim" derdi buna rağmen sevgilim oldu biraz bozuldu ama çok seslenmedi erkeklerle konuşmama flört etmeme karışırdı normal sadece arkadaşca konuşurdum sonra 17 yaşındayken okuldan bir çocukla öpücük muhabbeti yaptık ertesi gün annem telefonu kurcalayıp mesajı okumuş tartıştık vurdu sonra barıştık daha sonra sevgilin olabilir dedi ama benden bir şey saklamayacaksın benim haberim olacak sosyal medya hesaplarına gireceğim dedi hesaplarımı kendinde açtı sevgilim olduğu zaman mesajları okuyacakmış milletle flört edemezmişim (çok flört eden biriside değilim.) arkadaşlarımla olan konuşmalarımı okurdu bu yüzden arkadaşlarımla çok konuşamadım sürekli hayatımı kontrol etmeye başlıyor arkadaş gibi olalım diyor kendi kafa yapısında devam ediyor arkadaşımda kalmadı dışarıya da son zamanlarda çıkmamaya başladım o bir arkadaşım dışında hiç çok arkadaşım olmadığı için dışarıda çok çıkasım gelmiyor zaten tanımadığı arkadaşlarımla da buluşmamı istemiyor ben artık bıktım hesaplarıma girmesinden yaşıtlarım mutluyken neden ben eziyet çekiyorum ki sevgilin olabilir diyor ama özgür olamazken ne mümkün birde mesajlarımı okuyor ben artık çok bunaldım hayatıma çok karışıyor karışmadığı tek şey giysilerdi vücudum olduğundan daha fazla dikkat çekmeye başladı diye onada homurdanmaya başladı bütün mini eteklerimi tartıştığımızda kesti kavga ettik sonra ben seni seviyorum seni anlıyorum kızımsın ama edepli giyinmeni istiyorum falan diyor zaten sosyal bir hayatım yok ondan gizli arkadaş ortamında tanınan bir çocukla çıktım eğer ona kalsaydı sürekli onun kurallarından çıkmamalıydım. Çocukla sevgili olduk aniden ilk öpücüğümü aldı sonrada bana o kadar özel konuştu ki annemin kontrol edemediği tek şeyin o olduğunu düşünüp onunla seviştim sonra da ayrıldı yeniden yalnız kaldım kendimi kirli hissettim hala annemin baskıları devam ediyor ve o her baskı yaptığında ben delirecek gibi oluyorum ne yapmalıyım sürekli başkalarının mutluluğunu kıskanmaktan bıktım artık güzelliğimide salmaya başladım çünkü hiç mutlu olamayacakmışım gibi geliyor.
Güncellemeler:
1 ay
Lisenin pandemiye gelmesi birazolsun iyi oldu kızım o dönemler bozulmadı arkadaş otamlarına akmadı dedi teyzelerimi iyice sinir oldum bu asosyal halim onun hoşuna gidiyor gibi
Kendi hayatımı yaşıyorgibi hissetmiyorum lütfen okuyun?
8
1
Görüşünü yaz