Eski sevgilimin değerini yeni anlıyorum, çok pişmanım. Onu nasıl geri kazanabilirim?

Gizli Üye
O kadar iyi niyetliydi ki, çok sadakatli çok naif biriydi ki... Kıymetini bilemedim hem de hiç bilemedim o yüzden kendimden ölesiye nefret ediyorum. Onu geri kazanana kadar kendimi asla affetmicem. Onun gibi birini bir daha asla bulamayacağım bunu anladım. Çok özel biriydi o özellikle de Türkiye gibi bir ülkede onun gibi bir erkeğin bulunması imkansız gibi bir şey. O kadar güvenilirdi ki ona güvenimden sık sık evine giderdim, hatta yatılı kalmışlığım bile oldu. Bir kez bile belaltına girmedi, burası benim evim diye havalanıp yavşamadı, bir şeyler olsun diye ısrar etmedi. Bazen sadece tek bir kelime etmeden sessizce birbirimize yaslanarak oturur günün yorgunluğunu atardık... Evi evim gibiydi, güvenli noktamdı. Dizlerine yatardım kitap okurdu bana, bazen ayaklarım ağrıyınca dizlerine uzatırdım anlardı ağrıdığını nazikçe ovarak masaj yapardı... Egoya ve bastırılmış duyguya dahil kırıntı bile yoktu onda. Diğer eski sevgililerim gibi hafif sarı kol kıllarım için yargılamazdı bile beni. Kolumu eline alır kıllarımı kedi gibi yanağına sürterdi ❤️🥲 gıdıklıyo beni hoşuma gidiyor derdi diğer aptl eski sevgililerim gibi alsana şunları ya demek yerine. Asla ufak detaylara takılmazdı sadece büyük resmi görürdü. Ben nasıl bu kadar tatlı ve nahif birinin ellerimden kayıp gitmesine izin verebildim? Nasıl bu hataya düşecek kadar aptal olabildim? Ondan sonra karşıma çıkan erkeklerden sonra artık anladım ki o gerçekten çok özel ve eşsiz biriymiş, gerçekten. Onun dışındaki tüm erkekler bana keko ve iğrenç geliyor artık.
Eski sevgilimin değerini yeni anlıyorum, çok pişmanım. Onu nasıl geri kazanabilirim?
9
4
Görüşünü yaz