Eski sevgili engel açıyorsa ne anlama gelir?

Gizli Üye
Merhabalar yaklaşık 35 gün önce 3.5 yıllık ilişkim benim yanlış anlamalarım ve toksikliğim sonucu bitti. Her yerden engellenmiştim. Bir şekilde wpden engelim kalktı. İnstagramdan priv hesabım dahil hepsi engelliydi. Bu ilk ayrılığımız değil. Barışmak için çok çabaladım ama ilk defa böyle gördüm onu ve ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kaldık. Geçen hafta ablasına yazdım. Hatamın farkında olduğumu ve onu geri kazanmak istediğimi bana bir yol göstermesi için yardım istedim. O da haftasonu görüşeceğini ve bana haber vereceğini söyledi. Haftasonu geçti. Yazdım ablasına ve konuşmuş daha öncede ayrıldığımızı barıştığımızı bir daha isteyip istemediğini sormuş hayır istemiyorum demiş. Ben de ablasına hayırlısı böyleymiş artık demek ki vazgeçmem gerekiyor dedim. O da bana ben sana vazgeç veya vazgeçme diyemem, belki zamana ihtiyaç vardır. Gelişme olursa haberdar ederim seni dedi. Pazartesi sadece kendi hesabımı engelden kaldırmış takip etmemiş tabi de. Ben ona 2 ve 3 yıl önce iki tane çok yakın olmayıp tanıdığı erkeği takipten çıkarttırmıştım onları takip etmiş. Postegrodan baktım. Postegroyu bilip bilmediğini, onu bir şekilde stalkladığımı bildiğini bilmiyorum. Önceden böyle şeyler yapınca ben hep yazardım sen ne diye yapıyosun diye ayrı olsak bile. Postegrodan haberi var mıdır? Stalkladığımı biliyo mudur? Tepki almak için mi takip etmiştir? Priv hesabımın engelini kaldırmayıp kendi hesabımın engelini kaldırması ne anlama geliyodur? Ona en son 2 hafta önce yazdım uzun bir mesaj attım ve artık engelleri kaldırabileceğini rahatsız etmeyeceğimi söyledim fakat o geçtiğimiz pazartesi kaldırdı engeli. Benim söylediğim şeyle alakalı olsaydı o an kaldırmaz mıydı?
Eski sevgili engel açıyorsa ne anlama gelir?
6 Görüş