20 yıllık kocam beni aldatıyor ne yapacağım ben?

Gizli Üye
48 yaşındayım 2 çocuğum var oğlum 18 kızım 20 yaşında. Evimizde boş bir oda vardı çalışma odası yapmıştık orayı. Eşim son zamanlarda işten geldiğinde çok mutlu oluyordu odada bir koltuk var cama karşı duran ve camdan da manzara gözüküyor. Bazen koltuğa yaslanmış gözünü kapatmış müzikler dinliyor bazen kolunu cama yaslamış dışarı bakarken şarkı falan söylüyordu ben ona yakınlaşmak istediğimde yorgunum uykum var va diyordu sürekli telefon elindeydi. Ceketinde saç teli de görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen. Ve dün eşim duştayken arabanın anahtarını alıp aşağı indim. Arabada bir iz bir delil var mı diye. Torpidoda bir kutunun içinde zümrüt küpeler gördüm aldığı mağazanın adı falan yazıyor kutuda. Yine de kondurmak istemedim bana almıştır sandım ama bana vermedi uyuduktan sonra bir şekilde yine aşağı indim ve küpeler yoktu. Zaten bugün takip edince de genç bir kızla buluştuğunu gördüm. Kızım yaşında bir genç kız. Ben bakımlı bir kadındım bakımımı bir gün aksatmadım sırf eşime güzel görüneyim diye. Ama o beni 20 yaşında kızla aldattı. Bildiğimi belli etmedim daha. İntihar etmek istiyorum. Benden boşanıp o kızla evlenirse çocuklarım millete arkadaşlarına rezil olur. Ben ölürsem ömür boyu pişman olur belki. Ben ne yapacağım resmen dünya üstüme yıkıldı
20 yıllık kocam beni aldatıyor ne yapacağım ben?
9
9
Görüşünü yaz