Kafamda karmakarışık ne yapmaya calışıyor?

Ayşmenin
1 senedir birlikte oldugum nişanlım la bugun ayrılma kararı verdik ama okadar zor süreçten geçtikki kendini vurdu yogun bakımda yattı çıktı sürekli hastanelerdeydik sonra cezası çıktı cezaevinde yattı çıktı ben onu hiç yanlız bırakmadım hep yanında oldum sacma sapan takıntılı ben böyleyim kabul edersen gibi ya da saga sola cok bakıyon saçma kıskançlıkları ya da agır hakaretleri gibi seyleri bile sineye çektim en son artık bir konuda beni dinlemediği için agzımdan ilkez gt dinliyor lafı çıktı diye bana kalkıp bana sana yumrugu indiririm dedi ve ben onu orada vurucaksın yanı diyip kalkıp gittim diye artık bitti kelimesini çok agır ithamlarda bulunarak nişanlı olmamıza ragmen direk bitirdi ve benim en zor günümde babam agır bir ameliyata gireceği hafta gerçi her kavgamızda hep ben özgürüm ben buyum işene gelirse desene her tartışmada strgit yol al desede yine aynı seyi yaptı... Şimdide tüm aldıgı hediyeleri yüzsüz gibi herşeyi istiyor yakıcak kırıcak biliyorum biranda nasıl böyle oldu 3 gün önce benim senden başka kimsem yok diyen sarılıp uyudugum adam şimdi nasıl olurda biranda kestirip atar akılmı veren var yoksa blöfmü yapıyor ben ona hiçbir şey yapmamışım hastayken altını bile temizlemiş Ken yüzügünü çıkarmış bile ne acı imtihanın en acısı insanın zor gününde sevdiği Allah katında eşinin böyle seni bırakması neymiş ben onu orada öylece bırakmısım ilerde neler neler yaparmışım ne yapmam lazım şu süreçte cokta seviyorum aslında ama bu hareketleri de cok agır içimi döktüm yardım edin
Kafamda karmakarışık ne yapmaya calışıyor?
3
3
Görüşünü yaz