Kocamın kalbinde bekar bir kız mı var?

Gizli Üye
İnce bi çizgi üzerindeydi boşanmamız o kıza göre çok uzun süredir bu konu yıprattı beni o derece, ama kocamın telefonunda kızı whatsapta, instagramda, telefonda, telegramda falan engelledim ve hala engelde.. aradan 2hafta gecti,2-3 arkkadaşımızla beraber dışarı ciktik ikimiz olan fotografi kocamın whatsap profile koydum falan..(zaten sadece ben paylaşıyorum ikimizin resimlerini kocamin telefonunda) Facebookta kocam dün kapak fotografı koymuş yabancı şarkıdan 2cümle.. "özür dilerim, bırakma beni" cevirisi.. I'm sorry don't leave me..(slanderin şarkısı) Ve bu şarkı da kıza gönderdiği, gösterdiği şarkıdan cümleler.. ortak şarkı gibi.. dün o şarkıdan cümle koydu.. 2aya yakın iletişimleri yoktu.. "bekar olsaydım çoktan yüzükle kapındaydım" diyordu kıza. Ölüyorum senin için diyordu kıza işyerinde.. omzundan defalarca öpmüş kızı, yanağından, kolundan, boynundan, elinden bile öpmüş kızı, kolunu ısırdığı bile oldu, sarılmışlar hatta.. sorsan arkadaş.. kız facebookta arkadaşlıgında varmış.. Sizce anlamı nedir bunların? Kocam neler düşünüyor? Neler oluyor? Kimi arzuluyor kalbinde kim var?
Kocamın kalbinde bekar bir kız mı var?
16 Cevap