Kocamın kalbinde o kız mı var?

Gizli Üye
Kocam işyerinde bekar bi kızdan hoşlanıyordu.. yakaladım iletişimleri kesildi falan uzun hikaye.. Lütfen şikayet etmeyin yalvarıyorum yardım edin sizden başka kimsem yok sadece fikirlerinize ihtiyacım var.. "bekar olsaydım çoktan yüzükle kapındaydım" diyordu aylar önce kıza.. kıza bi şarki göndermiş zamanında hatta kötü hissettigi zamanlarda kendisini video cekerek okumuş sesli falan ortak şarkıları gibi.. kız nişanlandı ve 3aydir nişanliydi... kızı da buldum falan uzun hikaye ama bi türlü itiraf ettiremedim sadece arkadaşız falan yani dürüstlüğüne de pek inamım kalmadı. o yüzden sizin düşüncelerinize cok ihtiyacım var. kocam facebook kapak fotografi yapmış o bahsi geçen şarkıdan bi cümle.2ay böylece kalmış.. kız 3aylik nişandan sonra yüzügü atmış ayrilmişlar falan.. ve 1gun sonra kocam kapak fotografini kaldırmış.. günlerdir düşünüyorum ama hala işin icinden cıkamıyorum.. Sizce neden yapar? Yüzüğü attıgını bi yerlerden öğrendikten sonra neden kaldirdi fotografi? 2aya yakindir o fotograf duruyordu öyle.. fotograftakı bu cümleydi yabancı dilde:
Özür dilerim, beni bırakma. I'm sorry don't leave me.. o fotografi neden kaldrdi?
Kocamın kalbinde o kız mı var?
19
11
Görüşünü yaz