Cimri sevgili ayrılık sebebi mi?

beyazorkidem m
Eski eşimle kahvaltıya gitmiştik masamızın altına bir sürü kedi gelmişti. Bende asla dışarıdaki mekanlarda sunulan salam, sucuk ve sosis tarzı gıdaları yemem gidip kedilere yedirdim. Aboov, sonra bu eski koca bir çıldırdı ki, görmeyin dostlar "Sen para kolay mı kazanılıyor sanıyorsun hayvanları besliyorsun" diye bas bas bağırıyor ben şok. Sonra da boşadım zaten, ay pis cimri şey.
Cimri sevgili ayrılık sebebi mi?
#beyazorkidem😘
Güncellemeler
+1 yıl
Boşanmama çok takılan olmuş sevgili dostlarım ben Seda Sayan kafasındayım nikahsız yaşamam fjfjdjdk
Cimri sevgili ayrılık sebebi mi?