İlk eski sevgilim bugün evleniyor, kıza acımam normal mi?

Buketbsbg
Herkese hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bugün çok değişik bir ruh halindeyim mutlumuyum hüzünlümüyüm bilemiyorum. Bugün ilk sevgilim evleniyor ayrılalı aradan 2 sene geçti. Geçen hafta ortak bir arkadaşımız storide paylaşmıştı bunları ellerinde nüfus cüzdanıyla resimlerini gördüm benden sonra birini bulmuş 1 seneye yakın konuşuyorlardı kızı köyüne kaçırmış yani kaçarak evlendiler. Bugünde köyde düğünleri var. Bu çocuk çok eskiden banada hep kaçalım diyordu ben artık evlenmek istiyorum diyordu hep bekleyemiyordu bizim ayrılma sebebimiz de bu oldu zaten ben kabul etmedim aileme bunu yapamam dedim ve kaçmadım ayrıldım aradan aylar geçince yine beni aradı beni unutamadığını hala çok sevdiğini söylüyordu o kızla konuştuğu halde şimdi ise o kızla evleniyor. Ben o kıza acıyorum çok yazık etti kendisine ve ailesine bence hala o çocuk beni unutamadi ama kizida seviyordur siz neler düşünüyorsunuz peki?
Güncellemeler:
5 gü
Arkadaşlar bazılarınız sen hala onu seviyorsun onları kıskanıyorsun gibi şeyler yazmışlar sadece gülüyorum yani. 😅 Ben onları kiskanmis olsam çocuğu da hala sevmiş olsam emin olun baştan o çocuğu o Kıza kaptırmazdım. Yolları bile kesişmezdi. Eski sevgilimden ben ayrıldım hep bu kaçmak istemesinden dolayı. Sadece karmaşık bir duygu içerisindeyim ama ne hissettiğimi bende bilmiyorum sanırım ilk sevgilisinin evlenecegini duyan her insanda olur bu diye düşünüyorum.
İlk eski sevgilim bugün evleniyor, kıza acımam normal mi?
110
24
Görüşünü yaz