Emek verilen bir ilişkinin bitmemesi için çabalayan tek taraf oldunuz mu hiç?

Gizli Üye
Kavga falan olmadı bir anda uzaklaştık. Bitmemesi için asla çaba sarfetmiyor, ben konuşmaya çalıştığımda tek yaptığı sakince beni kırmak. Artık vazgeçmem gerekiyor. 1 senedir kurduğumuz bütün hayaller, yaptığımız planlar aklıma geldikçe çok üzülüyorum, onu tekrar göremeyecek olmaya üzülüyorum, onca geçen güzel zamana üzülüyorum. Ama neden sadece ben üzülüyorum. Ben yazmamak için kendimi zor tutarken o nasıl böyle?
Emek verilen bir ilişkinin bitmemesi için çabalayan tek taraf oldunuz mu hiç?